XXI JESIENNA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH 02/10/2011
foto: Tomasz Borkowski
BEST IN SHOW (Sędzia: Piotr Król)
1. Bokser żółty - DIAMANT Nordom INT.CH., ZW.KL'10 (CH. GLADIATOR Di Casa Vernice-CH. VICTORIA), hod. E.V. Shipachev, wł. Anna Bogucka
2. Jamnik krótkowłosy standardowy - VERONIQUE-VALERY II FOR EVER L Sclavinia (CH.PL PARCIVAL FOR EVER SWEET SCLAVINIA-CH.PL ROLETA BED MATCH), hod. Kazimierz Ściesiński, wł. Joanna Sońta
3. Chart rosyjski borzoj - Solovyev LICHNY PODAROK DLJA CONTRA LEGE INT.CH. (INT.CH SNIEGOWIK HOMIEROWITCH BOLDAREFF CHINO-INT.CH ATAMANKA VAN WISINSKAJA), hod. Marina Ostrowska, wł. Andrzej Zembowicz
4. Jack Russell Terrier - Sasquehanna FCI DRATEWKA (FIRST FLASH z Jerene-INT.CH.,CH.PL.,MŁ.CH.PL.,ZW.KL. JADE Balao), hod./wł. M.Supronowicz
KONKURS MŁODY PREZENTER (Sędzia: Hans Karl Schneider)
Grupa młodsza
1. Joanna Turalska 2. Gabriela Czech 3. Sara Zgirska 4. Dominika Rynkiewicz
Grupa starsza
1. Paulina Lisiak
2. Ewelina Suchecka
3. Weronika Szczygieł
4. Zuzanna Ligocka
Zwycięzca Dnia - Paulina Lisiak
NAJPIĘKNIEJSZE BABY (Sędzia: Malcolm Godefroy)
1. Owczarek australijski (typ amerykański) - Saussurea TWIST N SHOUT ( THORNAPPLE SHAKING ALL OVER- THUNDERBAYS REMEMBER ME SAUSSUREA), hod. Iwona Musiał, wł. Dorota Szufa
2. Golden Retriever - SPANISH KISS TITTO Prima Santolina (MAD ABOUT YOU DE RIA VELA-DONATELLA DI Santolina), hod./wł. Daiva Strepetkaite
3. Sznaucer miniaturowy pieprz i sól - EGO Dentis (INT.CH.,MULTI.CH. MINIMAKS LEE JERO-INT.MULTI.CH. FEMARA Tostom), hod./wł. Ewa i Tomasz Sitkiewicz
4. Szpic miniaturowy - UP TO DATE Premiera (ML CH PL,CH UA STARLIGHT SAY SOMETHING-ML CH PL/SK/CH PL YELLOW BUTTERFLY IZ KASKADA GREZ), hod./wł. Bożena Borkowska-Grochala
NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ (Sędzia: Giovani Mosca Tenna)
1. Czarny terier - CZARDASZ Tygaro-Figaro (INT.CH.,MULTI CH. DARGAS DRUGELIS-NORD PRAID GOSTYA IZ BUDUSCHEGO), hod. A.Lesińska, wł. Adam Florczuk
2. Golden retriever - LAYLA Rozmachany Ogon FCI (SU(U)-VDH CH, LUX.JCH, BW'09, TOP WINNING GOLDEN R DEWMIST SERVANTES- BIBI ROZMACHANY OGON FCI), hod. Magdalena Kalwajtys, wł. Magdalena Kalwajtys, Paweł Kalwajtys
3. Whippet - ARCHIBALD BERNARD MALONE Synergy (FCI) (DUMBRITON CASTING STONE-MŁ.CH PL, CH PL Belle Epoque Idealist), hod. Tomasz Kuszyk, Rafał Wojdyła, wł. Małgorzata Downarowicz
4. Owczarek środkowoazjatycki - EFEZ Ekemen FCI (BEKEMEN Tumar Poland- KIR-ZA Długojowska Polana), hod./wł. Kamil Toczewski
NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR (Sędzia: Galyna Kalinichenko)
1. Bokser żółty - WIRTUOZ Jedna na Milion (JANTAR Jedna na Milion- MERCEDES Jedna na Milion), hod. Adam Zawistowski, wł. Jacek Bednarek
2. Syberian Husky - PEGASO Dotyk Północy (CH.PL. PACYFIC SKYLINE GALLADRIA NOVITARIS-DEMI DOTYK PÓŁNOCY), hod. Marek Dominiak, wł. Jarosław Giza
3. Whippet - BAMBI PARANOIA Born to Love (INT.CH COBYCO CHOICE LOOKS- VALENTINE BORN TO LOVE), hod. Agnieszka Rygiel, wł. Agnieszka Rygiel, Tomasz Wolańczyk
4. Maltańczyk - TRIPLE EXCELLENT Diamond (CARA MIA DIAMOND BUSINESS MAN-DIAMOND SOUTH SEA PEARL), hod./wł. Du Van Tran
NAJPIĘKNIESZY WETERAN (Sędzia: Elżbieta Chwalibóg)
1. Siberian Husky - Arktogea SWEETY Int.Ch., Ch.Pl. (Ch.Pl. HIGHTOWERS DONOVAN BAILY- ARKTOGEA ROYAL BLUE), hod./wł. Żaneta Żmuda-Kozina
2. Bouvier des Flandres - KADMOS CONTRA Controversia CH.PL. (AMIGO DANISSA SOERANDAS HOME- CONTRA NATALIE Z NELDORETH), hod. Dorota Paź, wł. Aneta Łęgowska
3. Hovawart - WOJMIR Tu Pilnuje ICH.CH. (ICH.CH.,CH.PL,SK,CR, IPO2 NELLIK Las Księżniczek-CH.PL,I-PO1 JAGA z Radockiej Góry), hod. Aleksandra Pasko, wł. Katarzyna Godlewska
4. Posokowiec bawarski - DADA Czarnonosa Czereda CH.PL. (INT.CH. CEZAR Pisowody-CH.PL. KAMA z Ruskiej Granicy), hod./wł. Andrzej Gąsiewski
NAJPIĘKNIEJSZY PIES RAS POLSKICH (Sędzia: Zygmunt Jakubowski)
1. Polski Owczarek Nizinny - CAR z Liliowego Zacisza Int.Ch, Ch.PL,RO,LT,SK,ZW.D.,Mł.Zw.Kl. (Int.Ch, Ch.PL,USA, Mł.Zw.Św.,Zw.Kl. FURMAN KONKURY-Ch.PL, Mł.Ch.PL, Zw.Eur. LANDRYNKA Z LILIOWEGO ZACISZA), hod./wł. Lilianna i Lech Kielar
2. Gończy polski - SHERRY z Willi Polanka (CH.PL. RELAKS Hulaj Dusza-CH.PL. SROCZKA z Beskidzkiego Matecznika), hod. Hanna Litwin, wł. Małgorzata Antczak
3. Owczarek podhalański - KUMOTER KARAT Badziar (ARTAN OF QUEENS DESIRE- BAŁAMUTKA BEJA BADZIAR), hod. Barbara Sell, wł. Artur Bzdręga
4. Ogar polski - ACANKA z Gończaków (CH.PL MACHOŃ ze Stadniny Cisowiec-INT.CH.,ZW.ŚW. ŻABA z Gończaków), hod. Magdalena Musiał, wł. Małgorzata Wasilewska
BEST OF GROUP I (Sędzia: Andrzej Tyburczyk)
1. Bouvier des Flandres - Grey Tetis ARAMIS INT.CH. (CH.RKF.,CH.RUS. WAR THUNDER HIT ALIVET-CH,UK.,MŁ.ZW.ŚW.,ZW.ŚW. ILSE GINA VANENBLIKHOEVEN), hod. Galina Kalinichenko, wł. Aneta Łęgowska
2. Welsh Corgi Pembroke - Corgilandia GERONIMO INT.CH.,MŁ.CH.PL,CH.PL; ZW.KL.'08;ZW.PL;ZW.KL'11 (Ch. Fin,S. CINONNIE STRIKE THE GOLD- CORGILANDIA LISIURA), hod. Gianandrea Fasan, wł. Grzegorz Sadzyński, Jolanta Sadzyńska
3. Owczarek szetlandzki - GOLDEN PHOENIX Vesca Montana FCI INT.CH.,CH.PL, MŁ.CH.PL, GRAND PRIX SK (Int.Ch, Ch.PL, Rom, Grand Ch.Rom MOORWOOD HOT NEWS-INT.CH, CH.PL. ZWYC. EURO GOLDEN MOONLIGHT VESCA MONTANA), hod./wł. Anna Szulc, Anna Kowalska
4. Polski Owczarek Nizinny - CAR z Liliowego Zacisza Int.Ch, Ch.PL,RO,LT,SK,ZW.D.,Mł.Zw.Kl.(Int.Ch, Ch.PL,USA, Mł.Zw.Św.,Zw.Kl. FURMAN KONKURY-Ch.PL, Mł.Ch.PL, Zw.Eur. LANDRYNKA Z LILIOWEGO ZACISZA), hod./wł. Lilianna i Lech Kielar
BEST OF GROUP II (Sędzia: Viva Maria Soleckyj-Szpunar)
1. Bokser żółty - DIAMANT Nordom INT.CH., ZW.KL'10 (CH. GLADIATOR Di Casa Vernice-CH. VICTORIA), hod. E.V. Shipachev, wł. Anna Bogucka
2. Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny - Bandsman ON BROADWAY INT.CH.,CH.PL.,MŁ.CH.PL.,ZW.KL.,MŁ.ZW.KL.(Bandsman TIMES SQUARE-Sandypaws HER NAME IS RIO), hod. Sandy Woodson, wł. Małgorzata Supronowicz
3. Shar-Pei - EURO VIP VICTORY Claronine Torwan ZW.EUR.WSCH.,ZW.KL.,MŁ.CH.PL.,CH.PL. (INT.CH.,MULTI CH. BELLSHOW Tabasko Torwan-INT.CH.,CH.PL.,CH.UKR. LUKRECIA BORGIA Claronine Torwan), hod. Kinga Nawrot
4. Mastif tybetański - BANSARI Dewi Mahakala ( ENDRIC- ASHERA Dewi Mahakala), hod. Mariusz Surma, wł. Katarzyna Sapierzyńska
BEST OF GROUP III (Sędzia: Zdzisław Kitliński)
1. Jack Russell Terrier - Sasquehanna FCI DRATEWKA (FIRST FLASH z Jerene-INT.CH.,CH.PL.,MŁ.CH.PL.,ZW.KL. JADE Balao), hod./wł. M.Supronowicz
2. Airedale Terrier - Aloiz Deli CHARMING KISS (INT.CH.,MULTI CH.,ZW.ŚW. Sterling NAN CONQUISTADOR-INT.CH. Aloiz Deli ZLATU MEDGIK), hod. Z. Bondar, wł. Joanna Szczepańska-Korpetta
3. West Highland White Terrier - COBY Victis INT.CH, MŁ.CH.PL,CH.PL, CH.FIN,CH.ROM,CH.ŁV,CH.SRB ( ALBORADA LUSITANO- CALYPSO VICTIS), hod. Sławomir Stępniewski, wł. Ewa Iłczyk
4. American Staffordshire Terrier - SMILING WILL Escort MŁ.CH.PL.,CH.PL.
(INT.CH.,CH.PL,LT.,MŁ.CH.PL,LV. ALAMO Sentinel-CH.SK. Angies`s PEPPERMINT PATTY), hod. Bałuciński Jacek, wł. Arkadiusz Nowicki
BEST OF GROUP IV (Sędzia: Barbara Larska)
1. Jamnik krótkowłosy standardowy - VERONIQUE-VALERY II FOR EVER L Sclavinia (CH.PL PARCIVAL FOR EVER SWEET SCLAVINIA-CH.PL ROLETA BED MATCH), hod. Kazimierz Ściesiński, wł. Joanna Sońta
2. Jamnik długowłosy miniaturowy - ARMANDO Serengetii (CH.PL.,MŁ.CH.PL.,MŁ.ZW.KL.,ZW.PL. GILLES Słodki Urwis-MŁ.CH.PL. DOLCE VITA Ani Mru Mru), hod./wł. Mariola Nowak
ARMANDO Serengetii, rude, 27.10.2010, A084, PKR.IV-25769Dm, nr rej. 84798/I/10,
(CH.PL.,MŁ.CH.PL.,MŁ.ZW.KL.,ZW.PL. GILLES Słodki Urwis-MŁ.CH.PL. DOLCE VITA Ani Mru Mru), hod. Mariola Nowak, wł. Mariola Nowak
3. Jamnik szorstkowłosy miniaturowy - ERRA VULGARIS Vitoraz (POP IDOL Vitoraz-ONCEMOREWITHFEELING Del Gotha), hod. Jan Busta, wł. Maria Chodnicka
4. Jamnik krótkowłosy miniaturowy - Keroalain Ydgel REMBO
(TSERTUS MISTER X- HARIZMA DLJA KEROLAIN YDGEL), hod. G.A. Yudina, wł. Marek Gomoła
BEST OF GROUP V (Sędzia: Elżbieta Chwalibóg)
1. Siberian Husky - Zaltana LEGEND OF THE SEEKER (CH.USA CANADA SNOWMIST'S QUIDDITCH SEEKER-CH.CAN.,PL. SNOWMIST'S OSTIA OF ARKTOGEA), hod. Mary Louise Franklyn, wł. Juliusz Wiśniowolski
2. Akita amerykańska - OBI WAN KENOBI Buckshot CH.PL, MŁ.CH.PL, ZW.KL.PL,LT.SK (INT.CH, CH.PL, ZW.PL,LT,SK,D, MŁ.ZW.KL.PL,HU MAROTEAM BOSTON AT BUCKSH-CH.PL, ZW.EU.ŚR-WSCH CR-AUTUMN IN ASPEN), hod. Barbara, Mirosław Spyra, wł. Barbara Spyra
3. Szpic miniaturowy - Fon's FLYING TO DAN-STAR-KOM CH.RUS (CH.TH.,USA,CAN. TOKIE THE LEGEND CONTINUES-Fon's INFINITY LUCK), hod. Sujitra Peeyachaiprapha, wł. Ludmila Komiakova
4. Akita - YORIHIKO Roal (B'MITSUKUNI GO DE'LA VALLES OES DRAGONS SACCRES-DAICHI OMONO GANA), hod. Tomasz Plaza, wł. Jakub Raczyński
BEST OF GROUP VI (Sędzia: Małgorzata Caprari)
1. Beagle - Absolutely Spotless ZAGADKA WW'10, CH.PL., MŁ.CH.PL.,VDH, BCD, LT. (SCENTINI THE AVIATOR- Spotless KAMEA), hod./wł. Tomasz Budkowski
2. Posokowiec bawarski - Inka z Jeleniego Zdroju, hod. Grażyna Żuchowicz, wł. Monika Durbajło
3. Rhodesian Ridgeback - SHOCK APATO Folwark Zwierzecy (TOBI Lwi Pazur-INT.CH.,MULTI CH. APASZKA ZIJU Folwark Zwierzęcy), hod. Małgorzata Branny, wł. Sylwia Perkowska
4. Basset Hound - BOHUN DEBEST Dlugoucha Magia CH.PL.,MŁ.CH.PL. (INT.CH.,CH.PL.,MŁ.CH.PL. SNOOPER GENTLE JOKER- ARKA PESTKA Dobry Trop), hod. Agata Bujko, wł. Krzysztof Sokolowski
BEST OF GROUP VII (Sędzia: Mirosław Olejnik)
1. Wyżeł weimarski krótkowłosy - JACQUELINE Grey Fellow CH.PL. (ASHLAREN Caipiroska- ENGLISCH GRZANKA Duma Kazana), hod. Krzysztof Olejnik, wł. Artur Bonas
2. Seter irlandzki - Jacwilins PERFECT ISN'T EASY (SH.CH.IR SH.CH. GWENDARIFF DOM PERIGNON- JACWILINS MISS DASHWOOD JW), hod. J.Willis, wł. Zbigniew Dzionek
3. Braque d'Auvergne - TEQUILLA Mon tresor d'amour (JASAN OD SMUTNE RICKY- BIANCA DU RUISSEAU DE MONTBRUN), hod./wł. Anna Maliszewska
4. Bracco Italiano - PISTACJA CANERO BASS (GIOTTO- DELOR DE FERRABOUC MIRELLA FRENI), hod. Urszula Zimmer, wł. Anna Maliszewska
BEST OF GROUP VIII (Sędzia: Margaret Brown)
1. Golden Retriever - AL CAPONE BY Sakura INT.CH.(GUESS FOLKE FILBYTER-CHAMPAGNE BIANCO DI Santolina), hod. Jonkus Arturas, wł. Daiva Strepetkaite
2. Springer spaniel angielski - Linmoor ZIMPLY ZALIENT INT.CH.,SUUCH. (S(U)CH LINMOOR WAVE FOR SUCCESS-S(U)CH LINMOOR VALUABLE CRYSTAL), hod. Annelie Karlsson, wł. Katarzyna Książek
3. Cocker spaniel angielski - ABSOLUT POWER Molto Bene MŁ.CH.PL.,MŁ.ZW.KL.,MŁ.ZW.KL.LT.,CH.PL. (SNOOPYS VERY QUALITY GUY-C.I.B, C.I.E STRACIATELLA BLEPERS), hod. Anna Gruza, wł. Katarzyna Piechocka
4. Labrador Retriever - WHITFIELD Crimson Creek (SUTTONPARK BENJAMIN AT ROCHEBY- ROCHEBY ICE MAIDEN), hod. Katarzyna Kosowska-Mizera
BEST OF GROUP IX (Sędzia: Adam Ostrowski)
1. Buldog francuski - A'Vigdors Seigneur et Maitre (INT.CH. HONORE DE TAMERAN-CH.RUS A'VIGDORS BONA MENTE), hod. Revaz Khomasuridze, wł. Katarzyna Sosnowska, M. Morawski
2. Maltańczyk - TRIPLE EXCELLENT Diamond (CARA MIA DIAMOND BUSINESS MAN-DIAMOND SOUTH SEA PEARL), hod./wł. Du Van Tran
3. Mops - MARYNIKA Sasquehanna FCI CH.PL.,MŁ.CH.PL. (INT.CH.,CH.PL. Sasquehanna SHEFFIELD FOR SURE-CH.PL.,MŁ.CH.PL. Sasquehanna FCI MORENA), hod./wł. Małgorzata Supronowicz
4. Chiński grzywacz - Sasquehanna FCI DECYZJA (CH.PL.,CH.USA TACORI'S LYIN IS A SIN-INT.CH.,CH.PL. Sasquehanna FCI DOBRA WRÓŻKA), hod./wł. Małgorzata Supronowicz
BEST OF GROUP X (Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk)
1. Chart rosyjski borzoj - Solovyev LICHNY PODAROK DLJA CONTRA LEGE INT.CH. (INT.CH SNIEGOWIK HOMIEROWITCH BOLDAREFF CHINO-INT.CH ATAMANKA VAN WISINSKAJA), hod. Marina Ostrowska, wł. Andrzej Zembowicz
2. Chart szkocki - Aghnadarragh HERTIE CH.PL. (WILD WEST von der Oelmuhle-Readwald CLEOPATRA TO KILBOURNE), hod. A.M.C. Germain, wł. Karolina Górecka, Kamil Figurski
3. Chart afgański - Agha Djari's BLACK EYED PEA (INT NZ NORD CH WW-00 STAR 'T CUTTING TRAX OF JHANZI-INT USA GER SWE FIN NOR CH AGHA DJARI'S REFLECION OF XENOS), hod. Stefan Boieck, wł. Anna Skowrońska-Kocięcka, Maciej Kocięcki
4. Whippet -
|