Reklama

Oddział w Legionowie

Oddział w Legionowie

Obsada Sędziowska 46 Krajowa Wystawa Psów Rasowych

16-17 Październik 2021 

 

 

 statystyki w rasach i klasach startowych są tutaj ( aktualizowane do zakończenia przyjmowania zgłoszeń)

z przyczyn niezależnych od Organizatora obsada może ulec zmianie !!! 

 

GRUPA I - SOBOTA

MAGDALENA KOZŁOWSKA

Biały Owczarek Szwajcarski

Owczarek Podhalański                           

Bouvier des Flandres                                                      

Ceskoslovensky Vlcak                                                     

Owczarek Holenderski Krótkowłosy               

Owczarek Staroangielski

Owczarek Szetlandzki                                                    

Owczarek Szkocki Długowłosy 

Owczarek Szkocki Krótkowłosy

Saarlooswolfhond                       

Pozostałe rasy z grupy I FCI

                                   

ANNA REDLICKA

Australian Cattle Dog      

Bearder Colie                                                                    

Border Collie                                                                     

Owczarek Australijski (typ amerykański)                  

Owczarek Australijski Kelpie

Owczarek Belgijski Malinois                                         

Owczarek Belgijski Laekenios

Owczarek Belgijski Tervueren

Owczarek Francuski Beauceron                                   

Owczarek Francuski Briard                                                                  

Welsh Corgi Cardigan

Welsh Corgi Pembroke

MIROSŁAW REDLICKI

Polski Owczarek Nizinny                                                                       

STANISŁAW ABŁAMOWICZ

Owczarek Niemiecki Długowłosy

Owczarek Niemiecki Krótkowłosy

GRUPA II - NIEDZIELA

PIOTR KRÓL

Sznaucer Miniaturowy Biały

Sznaucer Miniaturowy Pieprz i Sól      

Sznaucer Miniaturowy Czarny 

Sznaucer Miniaturowy Czarno-srebrny         

Doberman  

Czarny Terrier Rosyjski

Pinczer Małpi

Pinczer Miniaturowy                                                                  

Pinczer Średni        

Sznaucer Olbrzym Czarny

Sznaucer Olbrzym Pieprz i Sól   

                                                                                              

Sznaucer Średni Czarny             

Sznaucer Średni Pieprz i Sól                              

RADE VESIĆ (SERBIA)

Bokser (pręgowany)                                                       

Bokser (żółty)                                            

Bernardyn Długowłosy                                                              

Bernardyn Krótkowłosy              

Dog Kanaryjski

Duży Szwajcarski Pies Pasterski                                                                                              

Entelbucher                                                           

Tosa Inu                                                                             

Shar Pei       

LIVIJA ZIZEVSKẺ (LITWA)

Berneński Pies Pasterski

Buldog Angielski

Bullmastif                            

Dogue de Bordeaux         

Dog Argentyński   

Dog Niemiecki Błękitny                                                              

Dog Niemiecki Czarny i Arlekin                                                

Dog Niemiecki Żółty i Pręgowany

Landseer

Leonberger

Fila Brasileiro         

Hovawart   

Mastif Angielski                                                               

Mastif Hiszpański

Mastif Neapolitański

Mastif Pirenejski                                                                                                                          

Mastif Tybetański 

Nowofundland      

Owczarek Środkowoazjatycki

Owczarek Kaukaski

Rottweiler

Pozostałe rasy z grupy II FCI

GRUPA III - NIEDZIELA

SUZANA ŠIMON (CHORWACJA)

Staffordshire Bull Terrier        

American Staffordshire Terrier                                                          

Bulterier                                                                             

Bulterier Miniaturowy

Cairn Terrier

Foksterier Krótkowłosy                                                             

Foksterier Szorstkowłosy           

MAGDALENA KOZŁOWSKA

Airedale Terrier

Border Terrier                   

Dandi Dinmont Terrier

Irish Soft Coated Wheaten Terrier                              

Jack Russel Parson Terrier

Kerry Blue Terrier 

Lakeland Terrier

Niemiecki Terrier Myśliwski      

Parson Russell Terrier

Terrier Brazylijski  

Terrier Walijski                                                                             

Terrier Szkocki   

Sky Terrier

West Highland White Terrier

Yorkshire Terrier

Pozostałe rasy z grupy III FCI

GRUPA IV - NIEDZIELA

RADE VESIĆ (SERBIA)

Jamnik Długowłosy Króliczy DK                                               

Jamnik Długowłosy Miniaturowy DM                                   

Jamnik Długowłosy Standardowy DS            

Jamnik Krótkowłosy Króliczy KK                                   

Jamnik Krótkowłosy Miniaturowy KM                                   

Jamnik Krótkowłosy Standardowy KS                                   

Jamnik Szorstkowłosy Króliczy SK                                           

Jamnik Szorstkowłosy Miniaturowy SM                               

Jamnik Szorstkowłosy Standardowy SS

GRUPA V - SOBOTA

MARIA ZASADA

Szpic wilczy

Szpic Miniaturowy

Basenji         

Shiba

Akita                                                                                    

Akita Amerykańska         

Alaskan Malamute

Canaan Dog                                   

Chow Chow

Łajka Jakucka

Karelski Pies na niedźwiedzie

Samoyed

Siberian Husky      

Pies Faraona

Thai Ridgeback Dog                                                                                           

Pozostałe rasy z grupy V FCI                                                               

GRUPA VI - SOBOTA

TOMASZ MROCZEK

Beagle                                                                                 

Bloodhound                                                                      

Dalmatyńczyk

Gończy Polski                                                                    

Gończy Szwajcarski                                                         

Ogar Polski             

Petit Basset Griffon Vendeen                                       

Posokowiec Bawarski                                                    

Basset Hound                                           

Rhodesian Ridgeback                                                                 

Pozostałe psy z grupy VI FCI

GRUPA VII - NIEDZIELA

BOGUSŁAWA SZYDŁOWICZ-POLAŃCZYK

Braque de L’Ariege                                              

Mały Munsterlander                                                      

Pointer                                                                                

Seter Angielski                                                                  

Seter Irlandzki                                                                                          

Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy                                      

Wyżeł Niemiecki Szorstkowłosy                                   

Wyżeł Weimarski Krótkowłosy                                    

Wyżeł Węgierki Krótkowłosy    

Pozostałe psy z grupy VII FCI

GRUPA VIII - NIEDZIELA

TOMASZ MROCZEK

Chesapeake Bay Retriever

Clumber Spaniel                                       

Cocker Spaniel Amerykański                                        

Cocker Spaniel Angielski            

Flat Coated Retriever      

Golden Retriever   

Irlandzki Spaniel Dowodny                                                       

Labrador Retriever           

Lagotto Romagnolo        

Nova Scotia Duck Tolling Retiever

Płochacz Niemiecki

Springer Spaniel Angielski                                             

Springer Spaniel Walijski

Pozostałe psy z grupy VIII FCI

GRUPA IX - NIEDZIELA

ELŻBIETA AUGUSTYNIAK

Chihuahua Krótkowłosy 

Chihuahua Długowłosy              

Spaniel Kontynentalny Miniaturowy Pappilon                               

Spaniel Kontynentalny Miniaturowy Phalene                     

Pudel Duży (czarny, biały, brązowy)

Pudel Duży (srebrny, apricot)  

Pudel Miniaturowy (czarny, biały, brązowy)

Pudel Miniaturowy (srebrny, apricot)

Pudel Średni (czarny, biały, brązowy)

Pudel Średni (srebrny, apricot)                        

Pudel Toy

Rosyjski Toy Długowłosy

Rosyjski Toy Krótkowłosy           

MARIA ZASADA

Bichon Friese

Brabantczyk

Cavalier King Charles Spaniel   

Coton de Tulear    

Gryfonik Brukselski          

Gryfonik Belgijski                                                             

Hawańczyk

Maltańczyk

Mops           

Shih Tzu

Spaniel Tybetański

Terrier Tybetański                        

Pozostałe rasy z grupy IX FCI

ANNA JAŚKIEWICZ

Boston Terrier       

Buldog Francuski  

Chiński Grzywacz (bezwłosy/owłosiony)      

Chin Japoński

                                                                                                         

GRUPA X - SOBOTA

ELŻBIETA AUGUSTYNIAK

Charcik Włoski                                                                 

Chart Afgański      

Chart Hiszpański                                                  

Chart Polski                                                                       

Chart Rosyjski Borzoj                                                      

Whippet                                                                             

Wilczarz Irlandzki

Pozostałe rasy z grupy X FCI

RASY NIEUZNANE   -  SOBOTA                 

BOGUSŁAWA SZYDŁOWICZ-POLAŃCZYK

MŁODY PREZENTER

BOGUSŁAWA SZYDŁOWICZ POLAŃCZYK (SOBOTA)

Robert Mroczko  (NIEDZIELA)