Reklama

Oddział w Legionowie

Oddział w Legionowie

 

Zgodnie z uchwałą Zarządu Oddziału z dniem 8 czerwca 2020r. biuro Oddziału zostaje otwarte dla interesantów, z zachowaniem obostrzeń sanitarnych. W biurze może przebywać jeden interesant, obowiązkowo w maseczce i po dezynfekcji rąk po wejściu do biura (płyn do dezynfekcji zapewnia Oddział).

Jednocześnie powracamy do normalnej pracy Oddziałowej Komisji Hodowlanej. Wszystkie dokumenty należy kierować na standardowych zasadach, poprzez biuro Oddziału, a przeglądy miotów należy uzgadniać z wyprzedzeniem z kierownikami sekcji. Dyżury sekcji rozpoczną się od 18 czerwca.

W przypadku wprowadzenia przez władze państwowe zaostrzeń w związku z COVID-19, Zarząd Oddziału podejmie adekwatne decyzje w zakresie ponownego ograniczenia pracy biura.

Zarząd Oddziału w Legionowie ustalił datę Przeglądu Kwalifikującego do Hodowli w trakcie trwania pandemii wywołanej koronawirusem  SARS-CoV-2 na 02.08.2020  (tj. niedziela). Przegląd poprowadzi Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Pani Elżbieta Chwalibóg.

Przegląd odbędzie się w siedzibie Oddziału w wyznaczonych godzinach. Opłatę za Przegląd można uiścić przelewem bankowym (wpłata na koncie musi wpłynąć najpóźniej 31.07.2020 (tj. piątek) lub gotówką w dniu Przeglądu. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do wypełnienia stosownego wniosku (link poniżej)

Zarząd Oddziału w Legionowie w porozumieniu z Zarządem Głównym i Główną Komisją Hodowlaną, z uwagi na epidemię SARS-CoV-2 przedstawia następujące procedury obowiązujące w ZKwP

- Wnioski można przesyłać drogą mailową ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub tradycyjną pocztą.

- Zgodnie z uchwałą Zarządu Oddział Legionowo z dnia 30 kwietnia 2020 r. koszt przesyłki wynosi 10,- zł.. Należy tę kwotę doliczyć do opłaty związanej z realizacją danego wniosku.

- Psy uczestniczą w przeglądach organizowanych w oddziałach , w których są zarejestrowane. Na przegląd poza oddziałem wyraża zgodę OKH macierzystego oddziału właściciela psa. 

DO POBRANIA:

wniosek o tymczasowe uprawnienia hodowlane

wniosek o przegląd hodowlany

wniosek o warunek hodowlany