Reklama

Oddział w Legionowie

Oddział w Legionowie

Przyjmowanie zgłoszeń - jeszcze tylko przez

Obsada Sędziowska 42 Krajowa Wystawa Psów Rasowych

 

 statystyki w rasach i klasach startowych są tutaj ( aktualizowane do zakończenia przyjmowania zgłoszeń)

 

GRUPA I - NIEDZIELA

 

MIROSŁAW REDLICKI

Biały Owczarek Szwajcarski

Owczarek Podhalański   

Polski Owczarek Nizinny            

Bouvier des Ardennes                             

Bouvier des Flandres                                                      

Ceskoslovensky Vlcak                                                    

Owczarek Belgijski Groenendael

Owczarek Belgijski Malinois                                         

Owczarek Belgijski Tervueren

Owczarek Francuski Beauceron                                   

Owczarek Francuski Briard                                                                        

 

PIOTR KRÓL

Bearder Colie                                                                    

Border Collie                                                                     

Owczarek Australijski (typ amerykański)                                          

Owczarek Szetlandzki                                                    

Owczarek Szkocki Długowłosy 

Owczarek Staroangielski Bobtail         

Welsh Corgi Cardigan                                                    

Welsh Corgi Pembroke   

Pozostałe rasy.

 

SEBASTIAN HANDY

Owczarek Niemiecki Długowłosy

Owczarek Niemiecki Krótkowłosy                  

 

GRUPA II - SOBOTA

 

PIOTR KRÓL

Czarny Terrier Rosyjski

Sznaucer Miniaturowy Biały                                                    

Sznaucer Miniaturowy Czarny 

Sznaucer Miniaturowy Czarno-srebrny              

Sznaucer Miniaturowy Pieprz i Sól                  

Sznaucer Olbrzym Czarny                      

Sznaucer Olbrzym Pieprz i Sól        

Sznaucer Średni Czarny              

Sznaucer Średni Pieprz i Sól         

Pinczer Miniaturowy         

Pinczer Średni        

Doberman  

Dog Niemiecki Błękitny                   

Dog Niemiecki Czarny i Arlekin          

Dog Niemiecki Żółty i Pręgowany

 

BEATA BADURA

Bokser (pręgowany)                           

Bokser (żółty)

Cane Corso               

Buldog Angielski  

Bullmastif               

Dogue de Bordeau

Dog Kanaryjski        

Shar Pei

Tosa Inu                                                            

 

LILIANA BACHURZEWSKA

Bernardyn Długowłosy         

Bernardyn Krótkowłosy     

Berneński Pies Pasterski 

Entelbucher               

Duży Szwajcarski Pies Pasterski

Hovawart   

Fila Brasileiro         

Leonberger            

Mastif Angielski            

Mastif Neapolitański

Mastif Tybetański 

Nowofundland

Owczarek Środkowoazjatycki

Owczarek Kaukaski         

Rottweiler                                  

 

GRUPA III - NIEDZIELA

 

ROMAN ŻUK

American Staffordshire Terrier     

Bulterier        

Bulterier Miniaturowy

Staffordshire Bull Terrier

 

MARIA ZASADA

Airedale Terrier     

Australian Silky Terrier

Border Terrier        

Cairn Terrier           

Foksterier Krótkowłosy  

Foksterier Szorstkowłosy           

Irish Soft Coated Wheaten Terrier      

Jack Russel Terrier

Kerry Blue Terrier             

Lakeland Terrier

Parson Russell Terrier

Terrier Brazylijski

Terrier Czeski

Terrier Walijski

Terrier Szkocki

West Highland White Terrier

Yorkshire Terrier

Pozostałe rasy

 

GRUPA IV - SOBOTA

 

BOGUSŁAWA SZYDŁOWICZ-POLAŃCZYK

Jamnik Długowłosy Króliczy DK     

Jamnik Długowłosy Miniaturowy DM    

Jamnik Długowłosy Standardowy DS  

Jamnik Krótkowłosy Króliczy KK  

Jamnik Krótkowłosy Miniaturowy KM

Jamnik Krótkowłosy Standardowy KS  

Jamnik Szorstkowłosy Króliczy SK

Jamnik Szorstkowłosy Miniaturowy SM  

Jamnik Szorstkowłosy Standardowy SS

 

GRUPA V - NIEDZIELA

 

ALEKSANDRA TARCZYŃSKA-MIZAK

Basenji         

Chow Chow

Karelski Pies na niedźwiedzie  

Pies Faraona

Shiba 

Thai Ridgeback Dog 

Szpic fiński              

Szpic Mały Biały

Szpic Mały Kolorowy Klasyczny

Szpic wilczy

Szpic Miniaturowy

 

ELŻBIETA AUGUSTYNIAK

Akita 

Akita Amerykańska         

Alaskan Malamute

Siberian Husky      

Samoyed                            

Pozostałe rasy

                                

 

GRUPA VI - NIEDZIELA

 

LILIANA BACHURZEWSKA

Alpejski Gończy Krótkonożny               

Beagle

Dalmatyńczyk

Gończy Słowacki

Gończy Polski 

Ogar Polski             

Petit Basset Griffon Vendeen   

Posokowiec Bawarski    

Basset Hound    

Rhodesian Ridgeback  

Pozostałe rasy

 

GRUPA VII - SOBOTA

 

MARIA ZASADA

Braque de L’Ariege    

Mały Munsterlander  

Seter Irlandzki 

Seter Szkocki Gordon       

Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy   

Wyżeł Niemiecki Szorstkowłosy     

Wyżeł Weimarski Krótkowłosy   

Wyżeł Węgierki Krótkowłosy    

Pozostałe rasy

                          

 

GRUPA VIII - NIEDZIELA

 

DOROTA WITKOWSKA

Flat Coated Retriever   

Barbet

Golden Retriever   

Labrador Retriever           

 

BOGUSŁAWA SZYDŁOWICZ-POLAŃCZYK

Curly Coated Retriever

Clumber Spaniel

Cocker Spaniel Amerykański

Cocker Spaniel Angielski   

Irlandzki Spaniel Dowodny 

Lagotto Romagnolo  

Nova Scotia Duck Tolling Retiever

Płochacz Holenderski   

Płochacz Niemiecki

Springer Spaniel Angielski 

Springer Spaniel Walijski

Pozostałe rasy

    

 

GRUPA IX SOBOTA

 

MIROSŁAW REDLICKI

Chihuahua Długowłosy 

Chihuahua Krótkowłosy 

Gryfonik Belgijski  

Gryfonik Brukselski

Pudel Duży (srebrny, apricot )

Pudel Duży (czarny, biały, brązowy)

Pudel Średni (czarny, biały, brązowy)

Pudel Średni (srebrny, apricot)

Pudel Miniaturowy (srebrny, apricot)

Pudel Miniaturowy (czarny, biały, brązowy)

Pudel Toy 

Spaniel Kontynentalny Miniaturowy Pappilon 

Spaniel Kontynentalny Miniaturowy Phalene  

Rosyjski Toy Długowłosy

Rosyjski Toy Krótkowłosy           

 

DOROTA WITKOWSKA

Chiński Grzywacz (bezwłosy/owłosiony) 

Buldog Francuski  

Shih Tzu 

                       

WANDA KOWALSKA

Boston Terrier 

Coton de Tulear  

Cavalier King Charles Spaniel 

Bichon Friese 

Maltańczyk  

Mops

Hawańczyk

Lhasa Apso  

Spaniel Tybetański

Terrier Tybetański

pozostałe rasy

 

GRUPA X - NIEDZIELA

 

ELŻBIETA AUGUSTYNIAK

Chart Afgański      

Chart Hiszpański   

Chart Perski 

Chart Polski 

Chart Rosyjski Borzoj 

Chart Węgierski 

Whippet 

Wilczarz Irlandzki 

Charcik Włoski               

                                                 

BOGUSŁAWA SZYDŁOWICZ-POLAŃCZYK - SOBOTA

Louisiana Cathoula

Biewer Yorshire Terrier

Bolończyk Kolorowy

Buldog Amerykański

Buldog Kontynetnalny

Łajka Jakucka

Polski Spaniel Myśliwski

 

MŁODY PREZENTER

 

Sobota               BOGUSŁAWA SZYDŁOWICZ-POLAŃCZYK

 

Niedziela          DOROTA WITKOWSKA