Reklama

Oddział w Legionowie

Oddział w Legionowie

Obsada Sędziowska XXXVIII Wystawy Psów Rasowych

 

 

GRUPA I - NIEDZIELA

DOROTA PAŹ

Biały Owczarek Szwajcarski                                                                                                                

Owczarek Belgijski Malinois                                         

Owczarek Belgijski Laekenois

Owczarek Belgijski Tervueren

Owczarek Francuski Beauceron                                   

Owczarek Francuski Briard                                           

Owczarek Holenderski Krótkowłosy   

Owczarek Podhalański

Polski Owczarek Nizinny

Welsh Corgi Cardigan                                                    

Welsh Corgi Pembroke               

                                   

ANDRZEJ SZUTKIEWICZ

Australian Cattle Dog      

Bearder Colie                                                                    

Border Collie          

Bouvier des Flandres                                                      

Ceskoslovensky Vlcak                                                     

Owczarek Australijski (typ amerykański)                  

Owczarek Australijski Kelpie                                        

Owczarek Szetlandzki                                                    

Owczarek Szkocki Długowłosy                                     

Owczarek Staroangielski Bobtail                     

Pozostałe rasy.

SEBASTIAN HANDY

Owczarek Niemiecki Długowłosy

Owczarek Niemiecki Krótkowłosy

                  

GRUPA II - SOBOTA

BOGUSŁAWA SZYDŁOWICZ-POLAŃCZYK

Sznaucer Miniaturowy Biały                                                    

Sznaucer Miniaturowy Czarny 

Sznaucer Miniaturowy Czarno-srebrny                                            

Sznaucer Miniaturowy Pieprz i Sól                                         

Sznaucer Olbrzym Czarny                                                                                            

Sznaucer Średni Czarny                                                             

Sznaucer Średni Pieprz i Sól                                                      

Pinczer Miniaturowy                                                                  

Pinczer Średni                                                                              

Doberman                                                                         

Czarny Terrier Rosyjski                                                              

KATARZYNA FISZDON                      

Bernardyn Długowłosy                                                              

Bernardyn Krótkowłosy

Buldog Angielski               

Bullmastif    

Cane Corso                                                                                                

Dog Argentyński   

Dogue de Bordeaux         

Duży Szwajcarski Pies Pasterski

Entelbucher                                                           

Fila Brasileiro          ]

Mastif Angielski                                                               

Mastif Neapolitański

Mastif Hiszpański

Mastif Pirenejski                                                              

Mastif Tybetański 

Rottweiler                                                               

Tosa Inu                                                                             

Shar Pei                                                                                                                              

IWONA MATUSZEWSKA

Berneński Pies Pasterski 

Bokser (pręgowany)                                                       

Bokser (żółty)                    

Dog Niemiecki Błękitny                                                              

Dog Niemiecki Czarny i Arlekin                                                

Dog Niemiecki Żółty i Pręgowany

Dog Kanaryjski      

Hovawart   

Landseer

Leonberger

Nowofundland

Owczarek Środkowoazjatycki

Owczarek Kaukaski

GRUPA III - NIEDZIELA

JAKUB KRUCZEK

American Staffordshire  Terrier                                                          

Bulterier                                                                             

Bulterier Miniaturowy

Staffordshire Bull Terrier

Cairn Terrier

Terrier Szkocki

Terrier Walijski      

Sky Terrier  

ŁUKASZ PAWŁOWSKI

Airedale Terrier     

Border Terrier        

Foksterier Krótkowłosy                                                             

Foksterier Szorstkowłosy           

Irish Soft Coated Wheaten Terrier      

Jack Russel Parson Terrier

Kerry Blue Terrier             

Lakeland Terrier

Niemiecki Terrier Myśliwski      

Parson Russell Terrier

Terrier Brazylijski

Yorkshire Terrier

West Highland White Terrier

Pozostałe rasy

GRUPA IV - SOBOTA

ANDRZEJ SZUTKIEWICZ

Jamnik Długowłosy Króliczy DK                                               

Jamnik Długowłosy Miniaturowy DM                                   

Jamnik Długowłosy Standardowy DS                        

Jamnik Krótkowłosy Króliczy KK                                               

Jamnik Krótkowłosy Miniaturowy KM                                   

Jamnik Krótkowłosy Standardowy KS

Jamnik Szorstkowłosy Króliczy SK                                           

Jamnik Szorstkowłosy Miniaturowy SM                               

Jamnik Szorstkowłosy Standardowy SS

GRUPA V - NIEDZIELA

EWA STOLARSKA

Basenji                                                                    

Chow Chow (rudy)           

Hokkaido

Karelski Pies na niedźwiedzie

Norsk Lundehund

Nagi Pies Peruwiański Średni

Nagi Pies Peruwiański Duży                  

Shiba                                                                                   

Thai Ridgeback Dog                                                                               

Podenqo Portugalski Miniaturowy Krótkowłosy                            

Podenco z Ibizy Szorstkowłosy

Podenco z Ibizy Krótkowłosy

Szpic wilczy

Szpic Miniaturowy

Pozostałe rasy

KATARZYNA FISZDON

Akita                                                                                    

Akita Amerykańska         

Alaskan Malamute

Siberian Husky      

Canaan Dog

Samoyed

GRUPA VI - NIEDZIELA

ANDRZEJ BRABLETZ               

Beagle                                                                                                                                            

Dalmatyńczyk

Gończy Polski                                                                                                                               

Ogar Polski             

Petit Basset Griffon Vendeen               

Posokowiec Bawarski                                                    

Basset Hound                                           

Rhodesian Ridgeback                             

Pozostałe rasy                              

GRUPA VII - SOBOTA

ANDRZEJ BRABLETZ

Braque de L’Ariege                                              

Mały Munsterlander                                                      

Pointer                                                                                

Seter Angielski                                                                  

Seter Irlandzki                                                                  

Seter Irlandzki Czerwono-Biały                                    

Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy                                      

Wyżeł Niemiecki Szorstkowłosy                                   

Wyżeł Weimarski Krótkowłosy                                    

Wyżeł Węgierki Krótkowłosy    

Pozostałe rasy

                                   

GRUPA VIII - NIEDZIELA

INA MAŁECKA

Flat Coated Retriever      

Golden Retriever                                                              

Labrador Retriever           

Pozostałe rasy

GRZEGORZ ROBAK

Barbet

Clumber Spaniel                                       

Cocker Spaniel Amerykański                                        

Cocker Spaniel Angielski                                                

Irlandzki Spaniel Dowodny                                                       

Kooikerhiondje

Lagotto Romagnolo                                            

Nova Scotia Duck Tolling Retiever                              

Płochacz Holenderski      

Płochacz Niemiecki

Springer Spaniel Angielski                                             

Springer Spaniel Walijski

           

GRUPA IX - SOBOTA

ADAM OSTROWSKI

Bichon Friese

Chihuahua Długowłosy                                                  

Chihuahua Krótkowłosy                                                            

Coton de Tulear                                                                                                                          

Spaniel Kontynentalny Miniaturowy Pappilon                               

Spaniel Kontynentalny Miniaturowy Phalene         

Rosyjski Toy Długowłosy

Rosyjski Toy Krótkowłosy            

JAKUB KRUCZEK

Chiński Grzywacz (bezwłosy/owłosiony)                  

Buldog Francuski                                                             

Cavalier King Charles Spaniel                                       

Gryfonik Belgijski                                                 

Gryfonik Brukselski

Shih Tzu                               

pozostałe rasy                  

GRZEGORZ ROBAK

Boston Terrier                                                                               

Hawańczyk

Lhasa Apso             

Maltańczyk            

Pudel Duży  (srebrny, apricot

Pudel Duży  (czarny, biały, brązowy)

Pudel Średni (czarny,  biały, brązowy)

Pudel Średni (srebrny, apricot)

Pudel Miniaturowy  (srebrny, apricot

Pudel Miniaturowy  (czarny, biały, brązowy            

Pudel Toy

Spaniel Tybetański

Terrier Tybetański

GRUPA X - NIEDZIELA

ELŻBIETA AUGUSTYNIAK

Charcik Włoski                                                                 

Chart Afgański      

Chart Hiszpański                                                  

Chart Polski                                                                       

Chart Rosyjski Borzoj                                                      

Whippet                                                                             

Wilczarz Irlandzki 

pozostałe rasy                                                     

INA MAŁECKA - SOBOTA

Rasy nieuznane (FCI)

MŁODY PREZENTER

Sobota              INA MAŁECKA

Niedziela          ADAM OSTROWSKI