Reklama

Oddział w Legionowie

Oddział w Legionowie

Logowanie



mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterdzisiaj107
mod_vvisit_counterwczoraj418
mod_vvisit_countertydzień525
mod_vvisit_countermiesiąc6751

Online : 8
Your IP: 54.144.73.205
Dziś: 20 Lut 2018
XXV Zimowa - wyniki

 

Zestawienie przyznanych wniosków CWC>>>

Zestawienie przyznanych tytułów Zwycięzca Młodzieży>>>

 

WYNIKI
XXV Zimowa Wystawa Psów Rasowych w Nowym Dworze Mazowieckim
 
BEST IN SHOW – sędzia Tomasz Borkowski
1. Foksterier krótkowłosy - Agria ZIPPER INT.CH.,CH.LUX.,CH.VDH.,MŁ.CH.LUX,VDH.,BSG, hod. Andras Korozs, Judith Papp-Korozs, wł. Łukasz Pawłowski
2. Beagle - Absolutely Spotless ZAGADKA INT.CH.,WW'10, MULTI CH, hod/wł. Tomasz Budkowski
3. Sznaucer miniaturowy pieprz i sól - GROFILINA Tostom (FCI) ZW.ŚW,INT.CH,ZW.EUR, ZW.KL, ZW.PL, MŁ.ZW.PL,MŁ.ZW.KL, hod. Zofia Tosiak, wł. Dorota Szmurło
4. Wilczarz irlandzki - PRIVATE SUKCESS Celtic Alanda, hod. Karol Skowronek, wł. Wilhelm Kucharek
 
SOBOTA 08/12/2012
Najpiękniejsze Baby – sędzia: Krystyna Szulc
1. Beagle - Absolutely Spotless ZŁOTKO, hod/wł. Tomasz Budkowski
2. Bernardyn krótkowłosy - FINEZJA Na Każdą Pogodę, hod/wł. Magdalena Jędryka-Basińska
3. Sznaucer średni czarny - ROMANCE od Dalajskeho Potoka, hod. Martina Kapralkowa, wł. Monika Ziółek, Joanna Bakun
4. Cavalier King Charles Spaniel - QUEEN MAGIC DREAMS Eonium FCI, hod. Małgorzata Dancewicz, wł. Dorota Marszał
Najpiękniejsze Szczenię – sędzia: Andrzej Szutkiewicz
1. Shih Tzu - KENETH Sun of Tybet, białe z czerwonym, hod. Krzysztof Piątek, wł. Krzysztof Bizon, Anna Bizon
2. Gończy polski - KAJA Leśny Amok, hod. Ireneusz Długajczyk, wł. Jacek Rowicki
3. Bernardyn długowłosy - CRABBY GIRL Nescaland, hod/wł. Katarzyna Przybylska
4. Chihuahua krótkowłosy - Small is Beautiful's TINMAN, hod. Gabriela i Samuel Garlid, wł. Agata Hubert, Małgorzata Skarzyńska- Ważyk
Najpiękniejszy Junior – sędzia: Małgorzata Supronowicz
1. Dogue de Bordeaux - BIG BOOM z Orisku, hod. Miroslav Schreiber, wł. Dariusz Gutowski
2. Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny - Absolut Expert TORTILLA, hod/wł. Sławomir Szymański
3. Beagle - Absolutely Spotless WINNER, hod/wł. Tomasz Budkowski
4. Cavalier King Charles Spaniel – BARTOLONESCO Baltic Harmony FCI, hod/wł. Ewa Lipińska
Najpiękniejszy Weteran – sędzia: Monika Kuriata-Okarmus
1. Czarny terier - Malahovskaja KONKURENTKA, hod. Elena Mersiyanova, wł. Agnieszka Mrozińska
2. Sznaucer olbrzym czarny - Absolut Ekspert CHAŁWA INT.CH.,MŁ.CH.PL.,CH.PL, hod. Sławomir Szymański
3. Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny - Sasquehanna (FCI) GORDON INT.CH, MULTI CH, hod. Małgorzata Supronowicz, wł. Sylwia Kamińska
4. Bokser (żółty) - Jedna na Milion DELFINA CH.PL.,CH.LT.,MŁ.CH.PL., ZW.LV, hod. Adam Zawistowski, wł. Anna Witosławska
BEST OF GROUP II FCI – sędzia: Viva Maria Soleckyj-Szpunar
1. Sznaucer miniaturowy pieprz i sól - GROFILINA Tostom (FCI) ZW.ŚW,INT.CH,ZW.EUR, ZW.KL, ZW.PL, MŁ.ZW.PL,MŁ.ZW.KL, hod. Zofia Tosiak, wł. Dorota Szmurło
2. Dogue de Bordeaux - Dogue de Bordeaux - BIG BOOM z Orisku, hod. Miroslav Schreiber, wł. Dariusz Gutowski
3. Owczarek środkowoazjatycki - Arystan Alga UTIUR MŁ.CH.KZ, hod/wł. A.Kern
4. Bernardyn krótkowłosy - ASPEKT Samarytanin, hod. Alojzy Lademann, wł. Andrzej Marciniec
BEST OF GROUP VI FCI – sędzia: Galina Zhuk (Białoruś)
1. Beagle - Absolutely Spotless ZAGADKA INT.CH.,WW'10, MULTI CH, hod/wł. Tomasz Budkowski
2. Ogar polski - ZBYSZKO Psia Cometa, hod/wł. Katarzyna Sakławska-Badziukiewicz
3. Gończy szwajcarski / berneński - DOGMA z Pastorowej Sfory,  hod. Wioletta,Mariusz Antoszczuk, wł. Andrzej Gąsiewski
4. Basset Hound - Dudi Dog's GARRY MŁ.ZW.ŚW.,MŁ.CH.PL,LT, hod/wł. Małgorzata Dudenko
BEST OF GROUP VII FCI – sędzia: Mirosław Olejnik
1. Wyżeł weimarski krótkowłosy - UMBERTO Fala Love'a MŁ.CH.PL, hod. Krzysztof Szwarc, Magdalena Osińska, wł. Magdalena Osińska
2. Pointer - Chesterhope FRANKA, hod. Diane O`Neill, wł. Magda Karczewska
3. Seter irlandzki - Quinniver's OLD TIME ROCK 'N' ROLL INT.CH.,CH.PL.,CH.MD., GR.CH.MD., MŁ.CH.PL,RUS,UA,BLR,  hod. Pamela Schaar, wł. Marta Pilawa, Jadwiga Konkiel
4. Wyżeł włoski krótkowłosy - BISIA z Polany Klapouchego MŁ.CH.PL.,CH.PL, hod. Piotr Leszczyński, wł. Jolanta Pawłowska Giedroyć
BEST OF GROUP IX – sędzia: Alexander Shishkin (Białoruś)
1. Chihuahua krótkowłosy - Arrendene DEMON LOVER OF MITIMNU CH.FIN, hod. P.A.Hawkins, wł. Marcin Wilczek, Lucy,Andrew Watson
2. Lhasa Apso - KANASTA Astarte Gold MŁ.CH.PL.,MŁ.CH.RUS.,MŁ.ZW.PL, hod/wł. Maciej Sowiński
3. Chiński grzywacz - PHOENIX z Jasne Hvezdy INT.CH.,MULTI CH, hod. Michaela Szurmanowa, wł. Mariola Laskowska
4. Cavalier King Charles Spaniel - BARTOLONESCO Baltic Harmony FCI, hod/wł. Ewa Lipińska
 
NIEDZIELA 08/12/2012
Najpiękniejsze Baby – sędzia: Mirosław Olejnik
1. Samoyed - Arctic Challenge DREAM SURPRISE OF SNOWY STAR, hod. Iwona Lenarczyk, Jolanta Kordalska-Lenarczyk, wł. Iwona Lenarczyk, Mirosława Nowak
2. Cocker spaniel amerykański - Star Inlay CHARMEUR GREEN PLACE, hod. Olga Nesterenko, wł. Beata Królak
3. Owczarek niemiecki krótkowłosy - SALI Pasja Piastowa, czarne podpalane, hod. Ewa Kuran,Adam Kuran, wł. Sebastian Wierzchoń
4. Owczarek australijski (typ amerykański) - Saussurea CANDY BOY, hod/wł. Iwona Musiał
Najpiękniejsze Szczenię – sędzia: Krystyna Szulc
1. Basenji - ESPERTO TOUCHLESS Itapuca, hod. Savio Picanco Steele, wł. Bożena Borkowska-Grochala
2. Siberian Husky - Yahasko ENISEY BROTHER OF ETERNITY, hod. Svetlana Minayeva, wł. Edyta Sweklej
3. Owczarek australijski (typ amerykański) - BLACKBERRY Saussurea, hod/wł. Iwona Musiał
4. Terier szkocki - PALLA VITTORIA DELLA Quattrocento, hod/wł. Radek Wysocki
Najpiękniejszy Junior – sędzia: Viva Maria Soleckyj-Szpunar
1. Whippet - CARNIVAL SAMBA Rivarco,  hod. Gaetano Turrini, Mauro Perna, wł. Wojciech-Albert Kurkowski
2. Jack Russell Terrier - Sasquehanna MAZAK, hod. Małgorzata Supronowicz, wł. Karolina Kowalik
3. Jamnik szorstkowłosy króliczy - DIXI Nes Gwadiana (FCI), hod/wł. Łukasz Pawłowski
4. Siberian Husky - Arktogea INDIAN SUMMER, hod. Żaneta Żmuda-Kozina, wł. Joanna Konopka
Najpiękniejszy Weteran – sędzia: Bożena Kowalska-Malitka
1. Siberian Husky - JAGIENKA z Coyoacan FCI INT.CH., CH.PL.,MŁ.CH.PL,  hod. Ewa Czarkowska, wł. Katarzyna Czarkowska
2. Terier szkocki - WOJENKA Uhu-huhu CH.PL, hod. Mariola Zajbt, wł. Wiesława Latoś, Mariola Zajbt
3. Owczarek szetlandzki - PIKSEL Wspólny Dom INT.CH.,CH.PL, hod. Anna Tomczyk, wł. Grażyna Sztanka
4. Golden Retriever - Sasquehanna KONICZYNKA, hod. Małgorzata Supronowicz, wł. Ewelina i Magdalena Stanaszek
BEST OF GROUP I – sędzia: Marek Czerniakowski
1. Owczarek niemiecki długowłosy - XAMBO Kalupus IPO-I, hod. Magda Barjak, Roman Rolnik, wł. Magda Barjak, Roman Rolnik
2. Owczarek australijski (typ amerykański) - Saussurea TWIST N SHOUThod. Iwona Musiał, wł. Dorota Szufa
3. Owczarek niemiecki krótkowłosy - Brawos Bis (FCI) SUZANA MŁ.CH.PL. IPO-1, hod. Marta Falkiewicz, wł. Marta Falkiewicz, Joanna Kost
4. Polski owczarek nizinny - CAR z Liliowego Zacisza INT.CH., Ch.Pl.,CH.R.,Zw.Mł, hod. Lilianna Kielar, wł. Lilianna Kielar
BEST OF GROUP III – sędzia: Małgorzata Supronowicz
1. Foksterier krótkowłosy - Agria ZIPPER INT.CH.,CH.LUX.,CH.VDH.,MŁ.CH.LUX,VDH.,BSG, hod. Andras Korozs, Judith Papp-Korozs, wł. Łukasz Pawłowski
2. Norfolk Terrier - UDO Victis CH.NL.,ZW.ŚW'11, hod. Sławomir Stępniewski, wł. Jan Albers
3. Airedale Terrier - Prima TRADYCJA, hod. A.Korpetta, J.Szczepańska-Korpetta,V.M.Soleckyj-Szpunar, wł. Joanna Szczepańska-Korpetta
4. Jack Russell Terrier - Sasquehanna MAZAK,hod. Małgorzata Supronowicz, wł. Karolina Kowalik
BEST OF GROUP IV – sędzia: Mirosław Olejnik
1. Jamnik długowłosy króliczy - BASIM Lizus Maksimus, hod. Elżbieta Bogusławska-Przybysz, wł. Ewa Dąbrowska, Elżbieta Bogusławska-Przybysz
2. Jamnik długowłosy miniaturowy - CASANOVA Hokus Pokus z Perłowej, hod/wł. Ewa Dąbrowska
3. Jamnik długowłosy standardowy - AVIANCE'S PRAMADA FOR TERMS OF ENDEARMENT SL CH.USA, hod. John Contoupe, M. Peat, wł. Ewa Dąbrowska
4. Jamnik krótkowłosy miniaturowy - Izumrudnaya Skazka EMI L'YANO, hod. A.M.Panteleeva, wł. Gabriela Kucharska
BEST OF GROUP V – sędzia: Viva Maria Solackyj-Szpunar
1. Siberian Husky - Snowmist's ONTARIO TREASURE INT.CH., CH.PL, hod. Kim Ramey Leblanc, wł. Katarzyna Czarkowska
2. Samoyed - GLOW ARCTIC STAR Yoshi &Us INT CH.CH PL SK LT LV EE MOD BG.ML ZW EU.ML ZW PL.ZW PL.ML CH PL LT. Z, hod. Jana Fulierova, wł. Iwona Lenarczyk, Mirosława Nowak
3. Alaskan Malamute -  Malakwa Creek FCI FIRST LOVE SAGITTARIUS, hod. Marta Topór, wł. Paweł Pawłowski
4. Szpic miniaturowy - FANTASTIC BACHELOR Fon's CH.PL-GR-RO-SK, hod. Sujitra Peeyachaiprapha, wł. Renata Czarnecka-Kubiak
BEST OF GROUP VIII – sędzia: Bożena Kowalska-Malitka
1. Cocker spaniel amerykański - ESTRELLA Green Place Poland,hod/wł. Beata Królak
2. Field Spaniel - ALICE IN WONDERLAND Winterbourne, hod. Maria Kohlstrom, wł. Beata Staniszewska
3. Labrador Retriever - MR TOM Rocheby, hod/wł. M.D. Hopkinson
4. Golden Retriever - Secret WIELKI SZU CH.PL., hod. Joanna Grabowska, wł. Donata Lipka
BEST OF GROUP X – sędzia: Małgorzata Supronowicz
1. Wilczarz irlandzki - PRIVATE SUKCESS Celtic Alanda, hod. Karol Skowronek, wł. Wilhelm Kucharek
2. Charcik włoski - QUENTIN All Italica MŁ.CH.PL.,CH.RO, hod. Grażyna Pindera, wł. Grażyna Karnafel
3. Whippet - Whiteheads SILVER WATER, hod. Małgorzata Białogłowy, wł. Michał Kamiński
4. Chart szkocki - BORDEAUX Festina, hod. Hanna Woźna - Gil, wł. Karolina GóreckaWYNIKI
XXV Zimowa Wystawa Psów Rasowych w Nowym Dworze Mazowieckim
 
BEST IN SHOW – sędzia Tomasz Borkowski
1. Foksterier krótkowłosy - Agria ZIPPER INT.CH.,CH.LUX.,CH.VDH.,MŁ.CH.LUX,VDH.,BSG, hod. Andras Korozs, Judith Papp-Korozs, wł. Łukasz Pawłowski
2. Beagle - Absolutely Spotless ZAGADKA INT.CH.,WW'10, MULTI CH, hod/wł. Tomasz Budkowski
3. Sznaucer miniaturowy pieprz i sól - GROFILINA Tostom (FCI) ZW.ŚW,INT.CH,ZW.EUR, ZW.KL, ZW.PL, MŁ.ZW.PL,MŁ.ZW.KL, hod. Zofia Tosiak, wł. Dorota Szmurło
4. Wilczarz irlandzki - PRIVATE SUKCESS Celtic Alanda, hod. Karol Skowronek, wł. Wilhelm Kucharek
 
SOBOTA 08/12/2012
Najpiękniejsze Baby – sędzia: Krystyna Szulc
1. Beagle - Absolutely Spotless ZŁOTKO, hod/wł. Tomasz Budkowski
2. Bernardyn krótkowłosy - FINEZJA Na Każdą Pogodę, hod/wł. Magdalena Jędryka-Basińska
3. Sznaucer średni czarny - ROMANCE od Dalajskeho Potoka, hod. Martina Kapralkowa, wł. Monika Ziółek, Joanna Bakun
4. Cavalier King Charles Spaniel - QUEEN MAGIC DREAMS Eonium FCI, hod. Małgorzata Dancewicz, wł. Dorota Marszał
Najpiękniejsze Szczenię – sędzia: Andrzej Szutkiewicz
1. Shih Tzu - KENETH Sun of Tybet, białe z czerwonym, hod. Krzysztof Piątek, wł. Krzysztof Bizon, Anna Bizon
2. Gończy polski - KAJA Leśny Amok, hod. Ireneusz Długajczyk, wł. Jacek Rowicki
3. Bernardyn długowłosy - CRABBY GIRL Nescaland, hod/wł. Katarzyna Przybylska
4. Chihuahua krótkowłosy - Small is Beautiful's TINMAN, hod. Gabriela i Samuel Garlid, wł. Agata Hubert, Małgorzata Skarzyńska- Ważyk
Najpiękniejszy Junior – sędzia: Małgorzata Supronowicz
1. Dogue de Bordeaux - BIG BOOM z Orisku, hod. Miroslav Schreiber, wł. Dariusz Gutowski
2. Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny - Absolut Expert TORTILLA, hod/wł. Sławomir Szymański
3. Beagle - Absolutely Spotless WINNER, hod/wł. Tomasz Budkowski
4. Cavalier King Charles Spaniel – BARTOLONESCO Baltic Harmony FCI, hod/wł. Ewa Lipińska
Najpiękniejszy Weteran – sędzia: Monika Kuriata-Okarmus
1. Czarny terier - Malahovskaja KONKURENTKA, hod. Elena Mersiyanova, wł. Agnieszka Mrozińska
2. Sznaucer olbrzym czarny - Absolut Ekspert CHAŁWA INT.CH.,MŁ.CH.PL.,CH.PL, hod. Sławomir Szymański
3. Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny - Sasquehanna (FCI) GORDON INT.CH, MULTI CH, hod. Małgorzata Supronowicz, wł. Sylwia Kamińska
4. Bokser (żółty) - Jedna na Milion DELFINA CH.PL.,CH.LT.,MŁ.CH.PL., ZW.LV, hod. Adam Zawistowski, wł. Anna Witosławska
BEST OF GROUP II FCI – sędzia: Viva Maria Soleckyj-Szpunar
1. Sznaucer miniaturowy pieprz i sól - GROFILINA Tostom (FCI) ZW.ŚW,INT.CH,ZW.EUR, ZW.KL, ZW.PL, MŁ.ZW.PL,MŁ.ZW.KL, hod. Zofia Tosiak, wł. Dorota Szmurło
2. Dogue de Bordeaux - Dogue de Bordeaux - BIG BOOM z Orisku, hod. Miroslav Schreiber, wł. Dariusz Gutowski
3. Owczarek środkowoazjatycki - Arystan Alga UTIUR MŁ.CH.KZ, hod/wł. A.Kern
4. Bernardyn krótkowłosy - ASPEKT Samarytanin, hod. Alojzy Lademann, wł. Andrzej Marciniec
BEST OF GROUP VI FCI – sędzia: Galina Zhuk (Białoruś)
1. Beagle - Absolutely Spotless ZAGADKA INT.CH.,WW'10, MULTI CH, hod/wł. Tomasz Budkowski
2. Ogar polski - ZBYSZKO Psia Cometa, hod/wł. Katarzyna Sakławska-Badziukiewicz
3. Gończy szwajcarski / berneński - DOGMA z Pastorowej Sfory,  hod. Wioletta,Mariusz Antoszczuk, wł. Andrzej Gąsiewski
4. Basset Hound - Dudi Dog's GARRY MŁ.ZW.ŚW.,MŁ.CH.PL,LT, hod/wł. Małgorzata Dudenko
BEST OF GROUP VII FCI – sędzia: Mirosław Olejnik
1. Wyżeł weimarski krótkowłosy - UMBERTO Fala Love'a MŁ.CH.PL, hod. Krzysztof Szwarc, Magdalena Osińska, wł. Magdalena Osińska
2. Pointer - Chesterhope FRANKA, hod. Diane O`Neill, wł. Magda Karczewska
3. Seter irlandzki - Quinniver's OLD TIME ROCK 'N' ROLL INT.CH.,CH.PL.,CH.MD., GR.CH.MD., MŁ.CH.PL,RUS,UA,BLR,  hod. Pamela Schaar, wł. Marta Pilawa, Jadwiga Konkiel
4. Wyżeł włoski krótkowłosy - BISIA z Polany Klapouchego MŁ.CH.PL.,CH.PL, hod. Piotr Leszczyński, wł. Jolanta Pawłowska Giedroyć
BEST OF GROUP IX – sędzia: Alexander Shishkin (Białoruś)
1. Chihuahua krótkowłosy - Arrendene DEMON LOVER OF MITIMNU CH.FIN, hod. P.A.Hawkins, wł. Marcin Wilczek, Lucy,Andrew Watson
2. Lhasa Apso - KANASTA Astarte Gold MŁ.CH.PL.,MŁ.CH.RUS.,MŁ.ZW.PL, hod/wł. Maciej Sowiński
3. Chiński grzywacz - PHOENIX z Jasne Hvezdy INT.CH.,MULTI CH, hod. Michaela Szurmanowa, wł. Mariola Laskowska
4. Cavalier King Charles Spaniel - BARTOLONESCO Baltic Harmony FCI, hod/wł. Ewa Lipińska
 
NIEDZIELA 08/12/2012
Najpiękniejsze Baby – sędzia: Mirosław Olejnik
1. Samoyed - Arctic Challenge DREAM SURPRISE OF SNOWY STAR, hod. Iwona Lenarczyk, Jolanta Kordalska-Lenarczyk, wł. Iwona Lenarczyk, Mirosława Nowak
2. Cocker spaniel amerykański - Star Inlay CHARMEUR GREEN PLACE, hod. Olga Nesterenko, wł. Beata Królak
3. Owczarek niemiecki krótkowłosy - SALI Pasja Piastowa, czarne podpalane, hod. Ewa Kuran,Adam Kuran, wł. Sebastian Wierzchoń
4. Owczarek australijski (typ amerykański) - Saussurea CANDY BOY, hod/wł. Iwona Musiał
Najpiękniejsze Szczenię – sędzia: Krystyna Szulc
1. Basenji - ESPERTO TOUCHLESS Itapuca, hod. Savio Picanco Steele, wł. Bożena Borkowska-Grochala
2. Siberian Husky - Yahasko ENISEY BROTHER OF ETERNITY, hod. Svetlana Minayeva, wł. Edyta Sweklej
3. Owczarek australijski (typ amerykański) - BLACKBERRY Saussurea, hod/wł. Iwona Musiał
4. Terier szkocki - PALLA VITTORIA DELLA Quattrocento, hod/wł. Radek Wysocki
Najpiękniejszy Junior – sędzia: Viva Maria Soleckyj-Szpunar
1. Whippet - CARNIVAL SAMBA Rivarco,  hod. Gaetano Turrini, Mauro Perna, wł. Wojciech-Albert Kurkowski
2. Jack Russell Terrier - Sasquehanna MAZAK, hod. Małgorzata Supronowicz, wł. Karolina Kowalik
3. Jamnik szorstkowłosy króliczy - DIXI Nes Gwadiana (FCI), hod/wł. Łukasz Pawłowski
4. Siberian Husky - Arktogea INDIAN SUMMER, hod. Żaneta Żmuda-Kozina, wł. Joanna Konopka
Najpiękniejszy Weteran – sędzia: Bożena Kowalska-Malitka
1. Siberian Husky - JAGIENKA z Coyoacan FCI INT.CH., CH.PL.,MŁ.CH.PL,  hod. Ewa Czarkowska, wł. Katarzyna Czarkowska
2. Terier szkocki - WOJENKA Uhu-huhu CH.PL, hod. Mariola Zajbt, wł. Wiesława Latoś, Mariola Zajbt
3. Owczarek szetlandzki - PIKSEL Wspólny Dom INT.CH.,CH.PL, hod. Anna Tomczyk, wł. Grażyna Sztanka
4. Golden Retriever - Sasquehanna KONICZYNKA, hod. Małgorzata Supronowicz, wł. Ewelina i Magdalena Stanaszek
BEST OF GROUP I – sędzia: Marek Czerniakowski
1. Owczarek niemiecki długowłosy - XAMBO Kalupus IPO-I, hod. Magda Barjak, Roman Rolnik, wł. Magda Barjak, Roman Rolnik
2. Owczarek australijski (typ amerykański) - Saussurea TWIST N SHOUThod. Iwona Musiał, wł. Dorota Szufa
3. Owczarek niemiecki krótkowłosy - Brawos Bis (FCI) SUZANA MŁ.CH.PL. IPO-1, hod. Marta Falkiewicz, wł. Marta Falkiewicz, Joanna Kost
4. Polski owczarek nizinny - CAR z Liliowego Zacisza INT.CH., Ch.Pl.,CH.R.,Zw.Mł, hod. Lilianna Kielar, wł. Lilianna Kielar
BEST OF GROUP III – sędzia: Małgorzata Supronowicz
1. Foksterier krótkowłosy - Agria ZIPPER INT.CH.,CH.LUX.,CH.VDH.,MŁ.CH.LUX,VDH.,BSG, hod. Andras Korozs, Judith Papp-Korozs, wł. Łukasz Pawłowski
2. Norfolk Terrier - UDO Victis CH.NL.,ZW.ŚW'11, hod. Sławomir Stępniewski, wł. Jan Albers
3. Airedale Terrier - Prima TRADYCJA, hod. A.Korpetta, J.Szczepańska-Korpetta,V.M.Soleckyj-Szpunar, wł. Joanna Szczepańska-Korpetta
4. Jack Russell Terrier - Sasquehanna MAZAK,hod. Małgorzata Supronowicz, wł. Karolina Kowalik
BEST OF GROUP IV – sędzia: Mirosław Olejnik
1. Jamnik długowłosy króliczy - BASIM Lizus Maksimus, hod. Elżbieta Bogusławska-Przybysz, wł. Ewa Dąbrowska, Elżbieta Bogusławska-Przybysz
2. Jamnik długowłosy miniaturowy - CASANOVA Hokus Pokus z Perłowej, hod/wł. Ewa Dąbrowska
3. Jamnik długowłosy standardowy - AVIANCE'S PRAMADA FOR TERMS OF ENDEARMENT SL CH.USA, hod. John Contoupe, M. Peat, wł. Ewa Dąbrowska
4. Jamnik krótkowłosy miniaturowy - Izumrudnaya Skazka EMI L'YANO, hod. A.M.Panteleeva, wł. Gabriela Kucharska
BEST OF GROUP V – sędzia: Viva Maria Solackyj-Szpunar
1. Siberian Husky - Snowmist's ONTARIO TREASURE INT.CH., CH.PL, hod. Kim Ramey Leblanc, wł. Katarzyna Czarkowska
2. Samoyed - GLOW ARCTIC STAR Yoshi &Us INT CH.CH PL SK LT LV EE MOD BG.ML ZW EU.ML ZW PL.ZW PL.ML CH PL LT. Z, hod. Jana Fulierova, wł. Iwona Lenarczyk, Mirosława Nowak
3. Alaskan Malamute -  Malakwa Creek FCI FIRST LOVE SAGITTARIUS, hod. Marta Topór, wł. Paweł Pawłowski
4. Szpic miniaturowy - FANTASTIC BACHELOR Fon's CH.PL-GR-RO-SK, hod. Sujitra Peeyachaiprapha, wł. Renata Czarnecka-Kubiak
BEST OF GROUP VIII – sędzia: Bożena Kowalska-Malitka
1. Cocker spaniel amerykański - ESTRELLA Green Place Poland,hod/wł. Beata Królak
2. Field Spaniel - ALICE IN WONDERLAND Winterbourne, hod. Maria Kohlstrom, wł. Beata Staniszewska
3. Labrador Retriever - MR TOM Rocheby, hod/wł. M.D. Hopkinson
4. Golden Retriever - Secret WIELKI SZU CH.PL., hod. Joanna Grabowska, wł. Donata Lipka
BEST OF GROUP X – sędzia: Małgorzata Supronowicz
1. Wilczarz irlandzki - PRIVATE SUKCESS Celtic Alanda, hod. Karol Skowronek, wł. Wilhelm Kucharek
2. Charcik włoski - QUENTIN All Italica MŁ.CH.PL.,CH.RO, hod. Grażyna Pindera, wł. Grażyna Karnafel
3. Whippet - Whiteheads SILVER WATER, hod. Małgorzata Białogłowy, wł. Michał Kamiński
4. Chart szkocki - BORDEAUX Festina, hod. Hanna Woźna - Gil, wł. Karolina Górecka
WYNIKI
XXV Zimowa Wystawa Psów Rasowych w Nowym Dworze Mazowieckim, 8-9/12/2012
 
Foto: Tomasz Borkowski
 
 
BIS1
BEST IN SHOW – sędzia Tomasz Borkowski
1. Foksterier krótkowłosy - Agria ZIPPER,  INT.CH.,CH.LUX.,CH.VDH., MŁ.CH.LUX, VDH.,BSG, hod. Andras Korozs, Judith Papp-Korozs, wł. Łukasz Pawłowski
2. Beagle - Absolutely Spotless ZAGADKA INT.CH.,WW'10, MULTI CH, hod/wł. Tomasz Budkowski
3. Sznaucer miniaturowy pieprz i sól - GROFILINA Tostom (FCI) ZW.ŚW,INT.CH, ZW.EUR, ZW.KL, ZW.PL, MŁ.ZW.PL,MŁ.ZW.KL, hod. Zofia Tosiak, wł. Dorota Szmurło
4. Wilczarz irlandzki - PRIVATE SUKCESS Celtic Alanda, hod. Karol Skowronek, wł. Wilhelm Kucharek
 
SOBOTA 08/12/2012
 
 
sobota_bis_baby
Najpiękniejsze Baby – sędzia: Krystyna Szulc
1. Beagle - Absolutely Spotless ZŁOTKO, hod/wł. Tomasz Budkowski
2. Bernardyn krótkowłosy - FINEZJA Na Każdą Pogodę, hod/wł. Magdalena Jędryka-Basińska
3. Sznaucer średni czarny - ROMANCE od Dalajskeho Potoka, hod. Martina Kapralkowa, wł. Monika Ziółek, Joanna Bakun
4. Cavalier King Charles Spaniel - QUEEN MAGIC DREAMS Eonium FCI, hod. Małgorzata Dancewicz, wł. Dorota Marszał
 
 
 
sobota_bis_puppy
Najpiękniejsze Szczenię – sędzia: Andrzej Szutkiewicz
1. Shih Tzu - KENETH Sun of Tybet, białe z czerwonym, hod. Krzysztof Piątek, wł. Krzysztof Bizon, Anna Bizon
2. Gończy polski - KAJA Leśny Amok, hod. Ireneusz Długajczyk, wł. Jacek Rowicki
3. Bernardyn długowłosy - CRABBY GIRL Nescaland, hod/wł. Katarzyna Przybylska
4. Chihuahua krótkowłosy - Small is Beautiful's TINMAN, hod. Gabriela i Samuel Garlid, wł. Agata Hubert, Małgorzata Skarzyńska- Ważyk
 
 
 
 
sobota_bis_junior
Najpiękniejszy Junior – sędzia: Małgorzata Supronowicz
1. Dogue de Bordeaux - BIG BOOM z Orisku, hod. Miroslav Schreiber, wł. Dariusz Gutowski
2. Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny - Absolut Expert TORTILLA, hod/wł. Sławomir Szymański
3. Beagle - Absolutely Spotless WINNER, hod/wł. Tomasz Budkowski
4. Cavalier King Charles Spaniel – BARTOLONESCO Baltic Harmony FCI, hod/wł. Ewa Lipińska
 
 
sobota_bis_veteran
Najpiękniejszy Weteran – sędzia: Monika Kuriata-Okarmus
1. Czarny terier - Malahovskaja KONKURENTKA, hod. Elena Mersiyanova, wł. Agnieszka Mrozińska
2. Sznaucer olbrzym czarny - Absolut Ekspert CHAŁWA INT.CH.,MŁ.CH.PL.,CH.PL, hod. Sławomir Szymański
3. Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny - Sasquehanna (FCI) GORDON INT.CH, MULTI CH, hod. Małgorzata Supronowicz, wł. Sylwia Kamińska
4. Bokser (żółty) - Jedna na Milion DELFINA CH.PL.,CH.LT.,MŁ.CH.PL., ZW.LV, hod. Adam Zawistowski, wł. Anna Witosławska
 
 
 
sobota_bog2
BEST OF GROUP II FCI – sędzia: Viva Maria Soleckyj-Szpunar
1. Sznaucer miniaturowy pieprz i sól - GROFILINA Tostom (FCI) ZW.ŚW,INT.CH,ZW.EUR, ZW.KL, ZW.PL, MŁ.ZW.PL,MŁ.ZW.KL, hod. Zofia Tosiak, wł. Dorota Szmurło
2. Dogue de Bordeaux - Dogue de Bordeaux - BIG BOOM z Orisku, hod. Miroslav Schreiber, wł. Dariusz Gutowski
3. Owczarek środkowoazjatycki - Arystan Alga UTIUR MŁ.CH.KZ, hod/wł. A.Kern
4. Bernardyn krótkowłosy - ASPEKT Samarytanin, hod. Alojzy Lademann, wł. Andrzej Marciniec
 
 
sobota_bog6
BEST OF GROUP VI FCI – sędzia: Galina Zhuk (Białoruś)
1. Beagle - Absolutely Spotless ZAGADKA INT.CH.,WW'10, MULTI CH, hod/wł. Tomasz Budkowski
2. Ogar polski - ZBYSZKO Psia Cometa, hod/wł. Katarzyna Sakławska-Badziukiewicz
3. Gończy szwajcarski / berneński - DOGMA z Pastorowej Sfory,  hod. Wioletta,Mariusz Antoszczuk, wł. Andrzej Gąsiewski
4. Basset Hound - Dudi Dog's GARRY MŁ.ZW.ŚW.,MŁ.CH.PL,LT, hod/wł. Małgorzata Dudenko
 
 
sobota_bog7
BEST OF GROUP VII FCI – sędzia: Mirosław Olejnik
1. Wyżeł weimarski krótkowłosy - UMBERTO Fala Love'a MŁ.CH.PL, hod. Krzysztof Szwarc, Magdalena Osińska, wł. Magdalena Osińska
2. Pointer - Chesterhope FRANKA, hod. Diane O`Neill, wł. Magda Karczewska
3. Seter irlandzki - Quinniver's OLD TIME ROCK 'N' ROLL INT.CH.,CH.PL.,CH.MD., GR.CH.MD., MŁ.CH.PL,RUS,UA,BLR,  hod. Pamela Schaar, wł. Marta Pilawa, Jadwiga Konkiel
4. Wyżeł włoski krótkowłosy - BISIA z Polany Klapouchego MŁ.CH.PL.,CH.PL, hod. Piotr Leszczyński, wł. Jolanta Pawłowska Giedroyć
 
 
sobota_bog9
BEST OF GROUP IX – sędzia: Alexander Shishkin (Białoruś)
1. Chihuahua krótkowłosy - Arrendene DEMON LOVER OF MITIMNU CH.FIN, hod. P.A.Hawkins, wł. Marcin Wilczek, Lucy,Andrew Watson
2. Lhasa Apso - KANASTA Astarte Gold MŁ.CH.PL.,MŁ.CH.RUS.,MŁ.ZW.PL, hod/wł. Maciej Sowiński
3. Chiński grzywacz - PHOENIX z Jasne Hvezdy INT.CH.,MULTI CH, hod. Michaela Szurmanowa, wł. Mariola Laskowska
4. Cavalier King Charles Spaniel - BARTOLONESCO Baltic Harmony FCI, hod/wł. Ewa Lipińska
 
 
NIEDZIELA 08/12/2012
 
 
niedziela_bis_baby
Najpiękniejsze Baby – sędzia: Mirosław Olejnik
1. Samoyed - Arctic Challenge DREAM SURPRISE OF SNOWY STAR, hod. Iwona Lenarczyk, Jolanta Kordalska-Lenarczyk, wł. Iwona Lenarczyk, Mirosława Nowak
2. Cocker spaniel amerykański - Star Inlay CHARMEUR GREEN PLACE, hod. Olga Nesterenko, wł. Beata Królak
3. Owczarek niemiecki krótkowłosy - SALI Pasja Piastowa, czarne podpalane, hod. Ewa Kuran,Adam Kuran, wł. Sebastian Wierzchoń
4. Owczarek australijski (typ amerykański) - Saussurea CANDY BOY, hod/wł. Iwona Musiał
 
 
niedziela_bis_puppy
Najpiękniejsze Szczenię – sędzia: Krystyna Szulc
1. Basenji - ESPERTO TOUCHLESS Itapuca, hod. Savio Picanco Steele, wł. Bożena Borkowska-Grochala
2. Siberian Husky - Yahasko ENISEY BROTHER OF ETERNITY, hod. Svetlana Minayeva, wł. Edyta Sweklej
3. Owczarek australijski (typ amerykański) - BLACKBERRY Saussurea, hod/wł. Iwona Musiał
4. Terier szkocki - PALLA VITTORIA DELLA Quattrocento, hod/wł. Radek Wysocki
 
 
niedziela_bis_junior
 
Najpiękniejszy Junior – sędzia: Viva Maria Soleckyj-Szpunar
1. Whippet - CARNIVAL SAMBA Rivarco,  hod. Gaetano Turrini, Mauro Perna, wł. Wojciech-Albert Kurkowski
2. Jack Russell Terrier - Sasquehanna MAZAK, hod. Małgorzata Supronowicz, wł. Karolina Kowalik
3. Jamnik szorstkowłosy króliczy - DIXI Nes Gwadiana (FCI), hod/wł. Łukasz Pawłowski
4. Siberian Husky - Arktogea INDIAN SUMMER, hod. Żaneta Żmuda-Kozina, wł. Joanna Konopka
 
 
niedziela_bis_veteran
Najpiękniejszy Weteran – sędzia: Bożena Kowalska-Malitka
1. Siberian Husky - JAGIENKA z Coyoacan FCI INT.CH., CH.PL.,MŁ.CH.PL,  hod. Ewa Czarkowska, wł. Katarzyna Czarkowska
2. Terier szkocki - WOJENKA Uhu-huhu CH.PL, hod. Mariola Zajbt, wł. Wiesława Latoś, Mariola Zajbt
3. Owczarek szetlandzki - PIKSEL Wspólny Dom INT.CH.,CH.PL, hod. Anna Tomczyk, wł. Grażyna Sztanka
4. Golden Retriever - Sasquehanna KONICZYNKA, hod. Małgorzata Supronowicz, wł. Ewelina i Magdalena Stanaszek
 
 
niedziela_bog1
BEST OF GROUP I – sędzia: Marek Czerniakowski
1. Owczarek niemiecki długowłosy - XAMBO Kalupus IPO-I, hod. Magda Barjak, Roman Rolnik, wł. Magda Barjak, Roman Rolnik
2. Owczarek australijski (typ amerykański) - Saussurea TWIST N SHOUThod. Iwona Musiał, wł. Dorota Szufa
3. Owczarek niemiecki krótkowłosy - Brawos Bis (FCI) SUZANA MŁ.CH.PL. IPO-1, hod. Marta Falkiewicz, wł. Marta Falkiewicz, Joanna Kost
4. Polski owczarek nizinny - CAR z Liliowego Zacisza INT.CH., Ch.Pl.,CH.R.,Zw.Mł, hod. Lilianna Kielar, wł. Lilianna Kielar
 
 
niedziela_bog3
BEST OF GROUP III – sędzia: Małgorzata Supronowicz
1. Foksterier krótkowłosy - Agria ZIPPER INT.CH.,CH.LUX.,CH.VDH.,MŁ.CH.LUX,VDH.,BSG, hod. Andras Korozs, Judith Papp-Korozs, wł. Łukasz Pawłowski
2. Norfolk Terrier - UDO Victis CH.NL.,ZW.ŚW'11, hod. Sławomir Stępniewski, wł. Jan Albers
3. Airedale Terrier - Prima TRADYCJA, hod. A.Korpetta, J.Szczepańska-Korpetta,V.M.Soleckyj-Szpunar, wł. Joanna Szczepańska-Korpetta
4. Jack Russell Terrier - Sasquehanna MAZAK,hod. Małgorzata Supronowicz, wł. Karolina Kowalik
 
 
niedziela_bog4
BEST OF GROUP IV – sędzia: Mirosław Olejnik
1. Jamnik długowłosy króliczy - BASIM Lizus Maksimus, hod. Elżbieta Bogusławska-Przybysz, wł. Ewa Dąbrowska, Elżbieta Bogusławska-Przybysz
2. Jamnik długowłosy miniaturowy - CASANOVA Hokus Pokus z Perłowej, hod/wł. Ewa Dąbrowska
3. Jamnik długowłosy standardowy - AVIANCE'S PRAMADA FOR TERMS OF ENDEARMENT SL CH.USA, hod. John Contoupe, M. Peat, wł. Ewa Dąbrowska
4. Jamnik krótkowłosy miniaturowy - Izumrudnaya Skazka EMI L'YANO, hod. A.M.Panteleeva, wł. Gabriela Kucharska
 
 
 
niedziela_bog5
BEST OF GROUP V – sędzia: Viva Maria Solackyj-Szpunar
1. Siberian Husky - Snowmist's ONTARIO TREASURE INT.CH., CH.PL, hod. Kim Ramey Leblanc, wł. Katarzyna Czarkowska
2. Samoyed - GLOW ARCTIC STAR Yoshi &Us INT CH.CH PL SK LT LV EE MOD BG.ML ZW EU.ML ZW PL.ZW PL.ML CH PL LT. Z, hod. Jana Fulierova, wł. Iwona Lenarczyk, Mirosława Nowak
3. Alaskan Malamute -  Malakwa Creek FCI FIRST LOVE SAGITTARIUS, hod. Marta Topór, wł. Paweł Pawłowski
4. Szpic miniaturowy - FANTASTIC BACHELOR Fon's CH.PL-GR-RO-SK, hod. Sujitra Peeyachaiprapha, wł. Renata Czarnecka-Kubiak
 
 
 
niedziela_bog8
BEST OF GROUP VIII – sędzia: Bożena Kowalska-Malitka
1. Cocker spaniel amerykański - ESTRELLA Green Place Poland,hod/wł. Beata Królak
2. Field Spaniel - ALICE IN WONDERLAND Winterbourne, hod. Maria Kohlstrom, wł. Beata Staniszewska
3. Labrador Retriever - MR TOM Rocheby, hod/wł. M.D. Hopkinson
4. Golden Retriever - Secret WIELKI SZU CH.PL., hod. Joanna Grabowska, wł. Donata Lipka
 
 
 
niedziela_bog10
BEST OF GROUP X – sędzia: Małgorzata Supronowicz
1. Wilczarz irlandzki - PRIVATE SUKCESS Celtic Alanda, hod. Karol Skowronek, wł. Wilhelm Kucharek
2. Charcik włoski - QUENTIN All Italica MŁ.CH.PL.,CH.RO, hod. Grażyna Pindera, wł. Grażyna Karnafel
3. Whippet - Whiteheads SILVER WATER, hod. Małgorzata Białogłowy, wł. Michał Kamiński
4. Chart szkocki - BORDEAUX Festina, hod. Hanna Woźna - Gil, wł. Karolina Górecka