Reklama

Oddział w Legionowie

Oddział w Legionowie

FaceBook ZKWP-legionowo

XXVI Jesienna Wystawa Psów Rasowych, 14/10/2012, Nowy Dwór Mazowiecki

 

BEST IN SHOW, sędzia – Hans van den Berg (Holandia)

1. Foksterier krótkowłosy - Agria ZIPPER INT.CH.,CH.LUX.,CH.VDH.,MŁ.CH.LUX,VDH.,BSG., biało-brązowe, 14.10.2008, (Tamsam RING SIDE GOSSIP-QUALLA V.D. Bismarckquelle), hod. Andras Korozs, Judith Papp-Korozs, wł. Łukasz Pawłowski
2. Beagle - Absolutely Spotless SZACH INT.CH.,CH.PL,VDH,BCD,MŁ.CH.PL,LT,MŁ.ZW.KL.LT., ZW.KL.LT., tricolor, 31.08.2006 (CH.HOTSHOT Xandrina- CH.Spotless INGRID), hod./wł. Tomasz Budkowski
3. Sznaucer min. p/s DEWIZA Tostom, pieprz i sól, 11.11.2010, (CH.USA.,CH.PL.,INT.CH.,ZW.KL. Blythewood JAGGED EDGE-INT.CH.,MŁ.CH.PL.,CH.PL. AMERYKA Tostom), hod. Zofia Tosiak, wł. Ewa i Tomasz Sitkiewicz
4. Chiński grzywacz - DOBRA WRÓŻKA Sasquehanna FCI CH.PL., morelowe, 28.10.2003 (INT.CH.,CH.PL.,USA.,RUS. GINGERY'S KRIMSON'N CLOVER-CH.PL.,MŁ.CH.PL. Sasquehanna Z PÓŁWYSPU), hod. /wł. Małgorzata Supronowicz

Wyniki konkursu MŁODY PREZENTER

gr. młodsza:
1. Joanna Turalska
2. Sebastian Rębkowski
3. Zofia Sitkiewicz
3. Marcjanna Surgiewicz-Śliwińska

Wyniki konkursu MŁODY PREZENTER

gr. starsza:
1. Anna Nowicka
2. Magdalena Domańska3. Katarzyna Żak4. Aleksandra Balkiewicz

Wyniki konkursu MŁODY PREZENTER

Zwycięzca Dnia – Anna Nowicka

NAJPIĘKNIEJSZE BABY – sędzia Bożena Kowalska-Malitka

1. Norwich Terrier - SOWIZDRZAŁ z Psiej Parafii, rude, 11.06.2012, (Roly Poly O'MACBETH-CH.PL. ATRYCHA ALA z Psiej Parafii), hod. Magdalena Świętoń, wł. Magdalena Świętoń
2. Bernardyn długowłosy - CHEWBACCA Nescaland, tricolor, 31.05.2012, A149, ( ALPINE MTN RUSH- SCANDIA'S HANAH), hod. K.Przybylska, wł. Katarzyna Sosnowska, K. Przybylska
3. Sznaucer miniaturowy czarny - Made in Spain DUTY FREE, czarne, 30.04.2012, (Gently Born BOSS-Made in Spain ROAMING MADE), hod. Pons Arino Angel, wł. Aleksandra Lolo
4. Golden Retirever - BA-BA-RE-BOP Oligarchia FCI, kremowe, 17.05.2012, (MŁ.CH.E.   ZAMPANZAR BLUE NOTE-MŁ.CH.E.  VINTAGE OLIGARCHIA FCI), hod. Andrzej Stępiński, wł. Tomasz Krakowiak

NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ – sędzia Anna Bogucka

1. Beagle - Absolutely Spotless WINNER, tricolor, 06.02.2012 (INT.CH.,CH. SZEPHEGYI-SZIMAT VIRGONC-INT.CH.,CH. Absolutely Spotless RUSAŁKA), hod. /wł . Tomasz Budkowski
2. Cavalier King Charles Spaniel - ANGEL EYES Górska Fantazja, blenheim, 01.03.2012, (CH. Angels Pride GENTELMAN-ANGELS LOOK Górska Fantazja), hod./wł.  Beata Radomska
3. Terier szkocki - PREMIO PRINCIPESSA della Quattrocento, czarne, 09.03.2012, (CASSIDY OF MOONRISE- REGINA DI CUORI DELLA QUATTROCENTO), hod./wł. Radosław Wysocki
4. Owczarek australijski - Blueroyal YOUR HIGHEST RISK, blue merle, 01.04.2012, (Blueroyal SMOKIN'GUN-Blueroyal FINAL RULETTE), hod. Alejandra Reyes Rodriguez, wł. Katarzyna Przybylska

NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR – sędzia Piotr Król

1. Sznaucer miniaturowy pieprz i sól - Bandsman DANCE FEVER CH.AKC, pieprz i sól, 27.08.2011, (CH.AKC SUMERWYND BANDSMAN SUNDANCE-Bandsman UPTOWN GIRL), hod. A.Gordon,C.Weinberger,  wł. Małgorzata Supronowicz
2. Sznaucer średni pieprz i sól - IMPREZA Artax's Angels MŁ.CH.HU.,MŁ.CH.MD.,MŁ.CH.ME.,MŁ.CH.GE.,MŁ.CH.MZ.,MŁ.CH.MK.,MŁ.CH.BG (INT.CH, CH.SE.,ZW.KL. Jetaime Talhi MAJORFORCE-CH.PL, MŁ.CH.PL,CH.MK,CH.ME,CH.BG,G.CH.BG Jetaime Talhi GALIANA), hod./wł.  Izabela, Arkadiusz Wasiak
3. Wyżeł weimarski krótkowłosy - GRACE KELLY Atria Cordis, srebrno-szare, 28.08.2011, (NANIS SMART ALECK- BROMHUND Werwa), hod./wł.  Dorota Mikus-Koralewska
4. Dalmatyńczyk - INDIANA JONES BIAŁO-CZARNI Alma-Woz (FCI), biało-czarne, 07.10.2011,  (MŁ.CH.LV.,BALTIC CH.,EST.,LT. EXLIBRIS CANES  MASTERPIECE - INT.CH.,MŁ.CH.PL.,BE.,RUS.,ZW LT. UMBRA ALMA-WOZ Biało-Czarni), hod. Maria Sylwia Wożniakowskie, wł. Wiesława Skulimowska

NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN – sędzia Stanisław Abłamowicz

1. Chiński grzywacz - DOBRA WRÓŻKA Sasquehanna FCI CH.PL., morelowe, 28.10.2003 (INT.CH.,CH.PL.,USA.,RUS. GINGERY'S KRIMSON'N CLOVER-CH.PL.,MŁ.CH.PL. Sasquehanna Z PÓŁWYSPU), hod. /wł. Małgorzata Supronowicz
2. Czarny Terier - Malahovskaja KONKURENTKA, czarne, 05.07.2004, (Malahovskiy YAVNY KONKURENT- PRIMADONNA TULSKAJA iz Grada Masterov), hod. Elena Mersiyanova, wł. Agnieszka Grzegorz Mrozińscy
3. Sznaucer miniaturowy czarno/srebrny - Sasquehanna (FCI) GORDON INT.CH, MŁ.CH.PL, CH.PL, CH.LT, CH.RO, CH.MNE., czarno-srebrne, 01.07.2003, (INT.CH, CH-USA-LUX-NL-F-PL Bandsman's WHY NOT-MŁ.CH.PL, MŁ.ZW.KL, CH.PL. Sasquehanna FLASZKA), hod. Małgorzata Supronowicz, wł. Sylwia Kamińska
4. Polski Owczarek Nizinny - BAYRA Jamkin CH.LT., czarno-białe, 08.02.2004, (MAZUR Z GANGU DŁUGICH- BANIALUKA Z WIELGOWA), hod. Izabela Paluch, wł. Urszula Kasprzyk

NAJPIĘKNIEJSZY PIES RAS POLSKICH – sędzia Barbara Larska

1. Polski Owczarek Nizinny - BAYRA Jamkin CH.LT., czarno-białe, 08.02.2004, (MAZUR Z GANGU DŁUGICH- BANIALUKA Z WIELGOWA), hod. Izabela Paluch, wł. Urszula Kasprzyk
2. Gończy polski - BURAN Sfora Telesfora (FCI), czarne podpalane, 10.07.2011, (KALIF Zimowle-MŁ.CH.PL. NALEWKA ze Studenckiej Biedy), hod./wł. Wojciech Milanowski
3. Owczarek podhalański - JARZĘBINA Z Jagusi Zagrody CH.PL., białe, 17.11.2009 (CH.PL. ZW.KL'08 TULIPAN CHLUBA LILIOWEJ PRZEŁĘCZY-MŁ.CH.PL FINEZJA GORZAŁKA FILOS), hod. Robert Gregulski, wł. Sławomir Krzyżanowski
4. Chart polski - SZAJKA Cepeliada, płowe z czarną maską, 26.06.2009, (CHPL, JARE SG`07, BERLIN SG FERDEK ARCTURUS-CHPL BURA), hod./wł.  Aleksandra Domańska

BEST OF GROUP I – sędzia Andrzej Tyburczyk

1. Welsh Corgi Cardigan - GOLDRUSH Festiniog Arbor AKC CH, rude z białym, 13.07.2006, (ARBOR FESTINIOG COOVON- FESTINIOG ARBOR DOLLARBET), hod. M. Thomas, K.Broska, wł. Anna Redlicka, Anna Mejer
2. Owczarek australijski - Hornapple UNCLE SAM WANTS YOU CH., blue merle, 27.02.2008,  (Thornapple SINGLE BARREL-Thornapple RUSSIAN TOA PARTY), hod. Ellen's Brandenburg, Amy Garrison, wł. Alejandra Reyes Rodriguez
3. Owczarek szetlandzki - Japaro WITH VESCAMONTANA MŁ.CH.PL., śniade, 18.06.2011, (JAPARO ON THE RAZZLE AT ELLENYORN- JAPARO DESIGNED IN DREAMS), hod. Margo Nixon, wł. Anna Szulc
4. Polski Owczarek Nizinny - BAYRA Jamkin CH.LT., czarno-białe, 08.02.2004 (MAZUR Z GANGU DŁUGICH- BANIALUKA Z WIELGOWA), hod. Izabela Paluch, wł. Urszula Kasprzyk

BEST OF GROUP II – sędzia Lilianna Bachurzewska

1. Sznaucer miniaturowy pieprz i sól - DEWIZA Tostom, pieprz i sól, 11.11.2010, (CH.USA.,CH.PL.,INT.CH.,ZW.KL. Blythewood JAGGED EDGE-INT.CH.,MŁ.CH.PL.,CH.PL. AMERYKA Tostom), hod. Zofia Tosiak, wł. Ewa i Tomasz Sitkiewicz
2. Bokser pręgowany - ALLEGRA Perła Roztocza, pręgowane z białymi znaczen, 09.08.2010, (INT.CH. DIAMANT NORDOM- ITALIA MAUMBUA), hod. Marlena Misiarz, wł. Izabela Wall-Onuszkiewicz
3. Rottweiler - MIG Blepers MŁ.CH.PL., czarne podpalane, 20.03.2011, 96700000277706, (RUS RPH MAXIMILIAN- Blepers NASTJA), hod. T. Kasjan, wł. Agata Bis, N. Mirosnicenko
4. Czarny terier - DARGAS Drugelis ZW.EUR`08, INT.CH., CH.PL,H,LT, J.CH.PL, czarne, 21.04.2006, (ZW.ŚW.`08, INT.CH. ARBAT BAHRAI-J.CH.LT., CH.LT DILEMA JUODASIS VEJAS), hod. Gintare Baceliene, wł. Adam Florczuk

BEST OF GROUP III – Sędzia Andrzej Jendrasiak

1. Foxterrier krótkowłosy - Agria ZIPPER INT.CH.,CH.LUX.,CH.VDH.,MŁ.CH.LUX,VDH.,BSG., biało-brązowe, 14.10.2008,(Tamsam RING SIDE GOSSIP-QUALLA V.D. Bismarckquelle), hod. Andras Korozs, Judith Papp-Korozs, wł. Łukasz Pawłowski
2. Bedlington Terrier - DREAMING HOLLYWOOD Colacoda CH.H.,MŁ.ZW.EUR., niebieskie, 08.11.2010 (INT, CR,IT,SM.  VELVETY CHASING SHADOWS-CH.IT. DREAMING COLACODA), hod. Raffaella Gammella, wł. Ewa Lasińska-Pilarczyk
3. Dandie Dinmont Terrier - BERNARD Prokopske Jezirko INT.CH.,MŁ.CH.PL, CH.PL, CH.MD, CH.EST, ZW.KL.LT, pieprzowa, 19.07.2008, (Mł.Ch.Cz.,  Zw.Kl.Mł  COLORADO CASH ZE ZILELSKE ZAHRADY-Ch.Cz. AMBRA NEODOLATELNY POHLED), hod. Iva Prymasova, wł. Jolanta Miąsek
4. Skye Terrier - Skywatch's LUCKY CHARM CH.PL., szare, 29.07.2009, (BUCKWHEATER'S JACK FROST-C.I.B FIN CH LU MVA NO MVA EE MVA BALTV-06 NAOMI OF BUMBLE-BEE CASTLE), hod. Tuula Sorakari, wł. Agata Kubaszek-Kornatowska

BEST OF GROUP IV – sędzia Dorota Pawlikowska-Rosół

1. Jamnik długowłosy miniaturowy - GILLES Słodki Urwis INT.CH.,CH.PL., rude, 24.10.2008, (BONJOUR OD CERNE SABINKY- JOLIE ŚWIATOŁDYCZ), hod. Małgorzata Pawluczuk, wł. Sławomir Paweł Gławiński
2. Jamnik krótkowłosy króliczy - ZULEJKA Dagnasta, marmurkowe, 24.11.2011, (Otpety Moshennik IZ MISHKINOGO DOMA- MARICA DAGNASTA), hod./wł. Dagmara Astachow
3. Jamnik krótkowłosy miniaturowy - FENDI z Puszczy Mariańskiej, czekoladowe podpalane, 16.05.2011, (XENDO XEND JAMNICZA OSTOJA- FAWORITKA-CZUK HODOWLA MYŚLINÓW), hod. Gabriela Kucharska, wł. Joanna Waszczuk
4. Jamnik długowłosy standardowy - INDIA Dagi Dog, rude, 17.09.2011  (LEOPOLD von Charlottenhof-CARMEN Słodki Urwis), hod./wł. Dagmara Oraczewska

BEST OF GROUP V – sędzia Anna Jaśkiewicz

1. Siberian Husky – ANAIS ANAIS Fortunatus Poland, czarno-białe, 28.10.2010, (MŁ.CH.PL, CH.PL EXCEPTION OF AQUA ICE-MŁ.CH.PL, CH.PL AMARYLLIS FORTUNATUS POLAND /FCI/), hod. Agnieszka i Ewa Stolarska, wł. Joanna Konopka
2. Alaskan Malamute – Arctic Challenge WOOLLY MAMMOTH, wilczaste, 07.11.2011 (UP THE WIND SHAMANROCK- ARCTIC CHALLENGE BE COOL), hod. Iwona Lenarczyk, wł. Ewa Szustak-Baryła
3. Basenji – DOMINO DANCING PRINCE Loango CH.PL.,MŁ.CH.PL., czarne z białym, 04.11.2007 (INT.CH.,CH.PL,S. BUMBALA BAHATI LOANGO-Pl Ch PAKANYA LIWANG), hod./wł.  Andrzej Kramarow
4. Szpic  miniaturowy - LITTLE LORD Fantazja Szpic-Moll CH.MAC-MOL-MNG, pomarańczowe, 21.01.2011 (JCHPL,CHPL FINCHE'S TWILIGHT DREAM O'DEL CANTICO-JCHPL,CHPL,CHBL,GRCHBL BEES KNEES FANTAZJA SZPIC-MOLL), hod./wł. Urszula Mendak

BEST OF GROUP VI – sędzia Tomasz Mroczek

1. Beagle – Absolutely Spotless SZACH INT.CH.,CH.PL,VDH,BCD,MŁ.CH.PL,LT,MŁ.ZW.KL.LT., ZW.KL.LT., tricolor, 31.08.2006 (CH.HOTSHOT Xandrina -  CH.Spotless INGRID), hod. /wł. Tomasz Budkowski
2. Dalmatyńczyk – BATORY z Chrustów CH.PL., biało-brązowe, 03.06.2005 (MŁ.CH.PL.,CH.PL. I-X z Chrustów- ŁĄCZKA MAJOWA Biało-Czarni), hod. Maria Tokaj,Ewa Korpetta, wł. Michał Miąskiewicz
3. Gończy ze Schwyz - OGMA z Pastorowej Sfory, czerwono-białe, 06.11.2011 (BONNY-MŁ.ZW.KL.,MŁ.CH.PL. ENKRATEIA HANICCINA ZAHRADKA), hod. Wioletta,Mariusz Antoszczuk, wł. Andrzej Gąsiewski
4. Bloodhound - ARISTOS ARTUS z Doliny Żab, czaprakowe, 12.09.2011 (CH.PL., ZW.PL.,MŁ.CH.PL. Aristos Q.KING FERGUS-MŁ.CH.PL.,CH.PL. Forest of Chalsca ANABELL), hod. Krzysztof Rumik, wł. Małgorzata Caprari

BEST OF GROUP VII – sędzia Tadeusz Chwalny

1. Seter angielski – Fairray JETSET MŁ.CH., orange belton, 12.01.2010 (CH.USA.,CAN.  OAKLEY'S RED BULL-CH. Fairray  BRIGHTON), hod. Hans Sleegers, wł. Agata Bujnowicz
2. Wyżeł weimarski krótkowłosy - DANTON Atria Cordis, srebrno-szare, 23.08.2009 (INT.CH. LE FOL DU VENT Fala Love'a-INT.CH. BROMHUND Werwa), hod. Dorota Mikus-Koralewska
3. Seter irlandzki – USS VIRGINA z Arislandu MULTI CH., mahoniowe, 20.08.2009  (MŁ.CH.PL.,CH.PL.,CH.RUS, WILHELM TELL z Arislandu-INT.CH. TRAMPERUS SUITA z Arislandu), hod. Jadwiga Konkiel, wł. Tomasz Michałowski
4. Wyżeł niemiecki krótkowłosy - ARCHIE Keiviento FCI MŁ.CH.PL, KPW-III,, brązowy deresz, 09.02.2009 (CH.PR.,CH.PL.,MŁ.CH.PL. Malomkozi SOMA-CH.PL.,LT.,MŁ.CH.PL.,LT. Malomkozi JASMINE), hod. Małgorzata Trzcińska, wł. Iwona Porębska

BEST OF GROUP VIII – sędzia Monika Cyperling

1. Labrador Retriever - DKNY Sitkowski Bór CH.PL.,CH.LT., czekoladowe, 27.04.2008 ( MALLORNS CHOCOMANIA- AMANDA SITKOWSKI BOR), hod./wł.  Marek Waszkiewicz
2. Golden Retriever – ZARZUELA Oligarchia/FCI/ CH.BG.,CH.BAL., kremowe, 20.11.2010 (CH.NL   CH.VDH SHEAMUS OF THE MORNING VALLEY-CH.PL VINTAGE OLIGARCHIA /FCI/), hod. Andrzej Stępiński, wł. Tomasz Krakowiak
3. Cocker spaniel angielski - BEST LOVELY BOY Złota Grota FCI, czarne, 01.04.2011 (CH.PL IRON SANT TULIP-CH.PL BLEPER'S FCI BLACK PEARL), hod. Eugenia Fengler, wł. Beata Sidor
4. Flat Coated Retriever - Gawika PRIME CREW ANJOU CH.PL., czarne, 08.01.2009 (COMPENDIO VASCO SEI-BŁYSZCZĄCA W SŁOŃCU NIESFORNE), hod. Wiesław Kawala, wł. Sylwana Skarżycka

BEST OF GROUP IX – sędzia Adam Ostrowski

1. Chiński grzywacz – DOBRA WRÓŻKA Sasquehanna FCI CH.PL., morelowe,  (INT.CH.,CH.PL.,USA.,RUS. GINGERY'S KRIMSON'N CLOVER-CH.PL.,MŁ.CH.PL. Sasquehanna Z PÓŁWYSPU), hod./wł.  Małgorzata Surponowicz
2. Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon – ANTOINETTE PETIT Vangeldis, biało-sobolowe,  (MŁ.CH.PL.,H.,D,CH.PL.,RO,C.I.B.ZW.KL.PL. SO PERFECT Forussi (FCI)-MŁ.CH.PL. HOT CHOCOLATE Forussi (FCI)), hod. Ewa Peretjatkowicz, wł. Anna Kamińska
3. Mops – Tangetoppen's BOMBARDIER, beżowe z czarną maską, 03.12.2010 (INT.CH.,CH.USA.,CH.NOR. Winsome's GOLD STANDARD-CH.NOR. Tangetoppen's GRACIELLA), hod. E.Olsen,L.B.Erling, wł. Małgorzata Supronowicz
4. Pudel duży czarny - FELISITY NON Scordar, czarne, 03.04.2011 (INT.CH.,MULTI CH. Kaylen's REPEAT PERFORMANCE-INT.CH.,MULTI CH. BROCCA FATIMA Nontiscordardime), hod./wł. Justyna Targosińska

BEST OF GROUP X – sędzia Barbara Larska

1. Whippet – Nirse /FCI/ YOUR LOVE, błękitne z białymi znaczeniami, 19.12.2010, (CH. PL, H. TYLKO TY /FCI/ RODRIGO BORGIA-MŁ.CH. PL, CH. PL. WHITEHEADS ALL OF MY HEART), hod. Krzysztof Wodarski, wł. Wojciech-Albert Kurkowski
2. Charcik włoski – QUENTIN All'Italica MŁ.CH.PL.,CH.RO., czarne, 05.09.2010 (CH.PL. BELLO E IMPOSSIBILE dei Raggi di Luna-INT.CH. ROSAMARIA Italica), hod. Grażyna Pindera, wł. Grażyna Karnafel
3. Wilczarz irlandzki – BARONESSE CLAIRE ZLOTE WROTA vom Marchenmond, szare, 24.06.2011 (CH. D.  BALLYPHELAN DAVEY JONES- BEL AMOUR DU HARAS DES PIERRES DE LUNE), hod. Daniela & Gerda Kochling, wł. Grzegorz Rzeźniczak, Tomasz Kamiński
4. Chart rosyjski  borzoj - ALMAZKA z Jurajskich Biskupic, biało-kremowe, 28.01.2011 (MŁCHPL CASANOVA STEPOWY GONIEC- RÓŻA Z JURAJSKICH BISKUPIC), hod. Agata Juszczyk, wł. Wojciech Gaszczyk