Reklama

Oddział w Legionowie

Oddział w Legionowie

Przyjmowanie zgłoszeń - jeszcze tylko przez

Zwycięzcy Zimowej Wystawy

Niedziela 8.12.2013 Młody Prezenter Grupa Młodsza

sędzia Magdalena Kozłowska
1.Szkodzińska Gabriela
2.Kaczmarczyk Karolina
3.Stawińska Karolina
4.Piegat Martyna
Sobota 7.12.2013 Młody Prezenter 
Grupa Młodsza
sędzia Adam Ostrowski
1. Szkodzińska Gabriela
2. Szpotowicz Marta
3. Kaczmarczyk Karolina
4. Salamucha Agata
   

Niedziela 8.12.2013 Najpiękniejszy Junior
sędzia Jadwiga Nicewicz
1.Bearded Collie - Silesian Diamonds MORIS PRIME wł. Paweł Dłóciok
2.Akita amerykańska - Finigan SHA-KOD TUNDER FERO wł.Blanka Borowiec
3.Lagotto romagnolo - KOKA CHANTREL Górska Fantazja wł.Alicja Szymańska Paszczuk
4.Biały owczarek szwajcarski - FANGTASIA Fortunatus Poland (FCI) wł.Ewa Stolarska

   Sobota 7.12.2013 Młody Prezenter Zwycięzca Dnia

sędzia Adam Ostrowski
1.Szkodzińska Gabriela
2.Szczygieł Weronika

Sobota 7.12.2013 Najpiękniejsze Baby
sędzia Elżbieta Chwalibóg
1. Buldog francuski - DIABOLIQUE Remegnum wł. Magdalena Ślusarczyk
2. Rhodezian Ridgeback - MAISA Anapaiston wł. Emila Zaręba
3. Mops - HUGO BOSS Dobry Rok wł. Paweł Zgorzałek
4. Wyżeł niemiecki krótkowłosy - EVITA z Carnego Dworu wł.Wojciech Burski

 Sobota 7.12.2013 Najpiękniejsze Szczenię

sędzia Jakub Kruczek
1. Sznaucer średni pieprz i sól - WIZARD Alarm Beskyd wł. Lenka Fajkusowa, Dagmara Grzelak
2. Coton de Tulear - Au Clair de la Lune ELYSEE wł. Dariusz Kłujszo
3. Pinczer Miniaturowy- ALFA Me Stado wł. Anna Grzybołowska
4. Carny Terier - BEZA Black Legion wł. Adam Florczuk

 Sobota 7.12.2013 Najpiękniejszy Junior

sędzia Adam Ostrowski
1. Lhasa Apso - LUCKY LOSER z Czańca wł. Kamil Kozioł
2. Basset Hound - Pinacalonga QUESTION MARK ITALIANO wł. Marek Betliński
3. Owczarek kaukaski - TASKARO BOING wł. Marzena Tulibacka
4. Chiński grzywacz - TRISS Rosa Thea wł. Katarzyna Zienkiewicz

Sobota 7.12.2013 Najpiękniejszy Weteran
sędzia Zofia Konderla
1. Pudel Toy - Salina Westen BARBIE INT.CH. wł. Elżbieta Róg, Aneta Cisowska
2. Sznaucer miniaturowy czarno- srebrny - Sasquehanna (FCI) GORDON INT.CH.,MULTI CH. wl.Sylwia Kamińska
3. Papillon - Zkarabi`s EGOISTE INT.CH, CH.PL, CH.BG, CH.MAC, CH.SRB&MO, CH.MOLD, MŁ.ZW.PL. wł. Aleksandra Otkińska- Iwicka
4. Posokowiec bawarski - LOBO OrzechowaSfora INT.CH, CH.PL, CH.DK, MŁ.CH.PL, MŁ.ZW,PL, KP-1. wł. Anna Sustakiewicz

Sobota 7.12.2013 Najpiękniejszy Pies Ras Użytkowych
sędzia Elżbieta Chwalibóg
1. Ogar polski - ZBYSZKO Psia Cometa wł. Katarzyna Sakławska- Badziukiewicz
2. Posokowiec bawarski - WARKA Sfora Nemroda CH.ROM. wł. Aleksandra Trepanowska
3. Gończy polski - DUNIA Leszczynowy Gaj wł.Katarzyna Koch
4. Mały Munsterlander - X- ZIBIT vom Musterland MŁ.CH.PL. wł. Agnieszka Rudnicka, Piotr Rudnicki

Sobota 7.12.2013 Najpiękniejszy Pies Odziału Legionowo
sędzia Stanisław Abłamowicz
1. Pointer - BHAVANA z Karczewskiej Zagrody wł. Jacek Smoczyński

Sobota 7.12.2013 BOG Grupa VI
sędzia Małgorzata Caprarii
1. Ogar polski - HARFA Grające Echo wł. Anita Anna Gomułka, Joanna Juszkiawiczus- Badin
2. Grand Basset griffon vendeen - Black Majesty SAINT SHE AINT wł. Iva Raic, Adelina Tymczak
3. Gończy szwajcarski - BRILLANCE Bohemia Hill INT.CH. wł. Anna Szustakiewicz
4. Beagle - LAMBORGINI Famiglia Della Regina wł. Wiesław Bartkowiak

Sobota 7.12.2013 BOG Grupa VII
sędzia Stanisław Abłamowicz
1. Wyżeł niemiecki krótkowłosy - VALACHE z Czarnego Dworu wł. Robert Godlewski
2. Seter szkocki (Gordon) - DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny MŁ.CH.PL,BY,UA,ML,LT, ZW.KL.LT'13 wł. Benita Malicka
3. Pointer - BHAVANA z Karczewskiej Zagrody wł. Jacek Smoczyński
4. Wyżeł weimarski krótkowłosy - FLEUR Silver Friend (FCI) MŁ.CH.PL, MŁ.ZW.KL'13. wł. Katarzyna Jarzębska

Sobota 7.12.2013 BOG Grupa IX
sędzia Zofia Konderla
1. Pudel miniaturowy - BELLO CARINO BI-BI Sabadiana CH.RO. wł. Elżbieta Róg, Aneta Cisowska
2. Lhasa Apso - LUCKY LOSER z Czańca wł. Kamil Kozioł
3. Mops - TITLE ROLE od Wilmy CH.PL, MŁ.CH.PL. wł. Jolanta Walczak
4. Gryfonik belgijski - HEARTFELT GIFT OF FATE Bargest wł. Lidia Rokicka

Niedziela 8.12.2013 Młody Prezenter Grupa Starsza
sędzia Magdalena Kozłowska
1.Tymczak Małgorzata
2.Badziukiewicz Jakub
3.Glubińska Julia
4.Glubińska Natalia

Niedziela 8.12.2013 Młody Prezenter Zwycięzca Dnia
sędzia Magdalena Kozłowska
1.Tymczak Małgorzata

Niedziela 8.12.2013 Najpiękniejsze Baby
sędzia Anna Kochan
1.Samoyed - AMAZINGGIFT O'MARK Virta Valo wł. Arkadiusz Sobczak
2.Owczareek podchalański - CYNIA Chosna wł. Jacek Kamiński
3.American Staffordshire Terrier - DREAMOF Corleti wł.Patrycja Sztukarewska
4.Whippet - Azarin (FCI) CALVERT wł.Magdalena Dera

Niedziela 8.12.2013 Najpiękniejsze Szczenię
sędzia Zofia Konderla
1.Szpic miniaturowy - ZEFIR Wspólny Dom wł.Anna Tomczyk
2.Chart rosyjski borzoj - Na Wirażu AWIONETKA wł.Damian Kuraś, Jan Sitarski
3.Owczarek niemiecki krótkowłosy - BASTER Nad Soną wł.Anna Majewska
4.Foksterier szorstkowłosy - GHD NEZHA of Tian Dao Kennel wł.Krzysztof Lubowski

Niedziela 8.12.2013 Najpiękniejszy Junior
sędzia Jadwiga Nicewicz
1.Bearded Collie - Silesian Diamonds MORIS PRIME wł. Paweł Dłóciok
2.Akita amerykańska - Finigan SHA-KOD TUNDER FERO wł.Blanka Borowiec
3.Lagotto romagnolo - KOKA CHANTREL Górska Fantazja wł.Alicja Szymańska Paszczuk
4.Biały owczarek szwajcarski - FANGTASIA Fortunatus Poland (FCI) wł.Ewa Stolarska

Niedziela 8.12.2013 Najpiękniejszy Weteran
sędzia Stanisław Abłamowicz
1.Owczarek szetlandzki - Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY CH.PL, CH.RUS, CH.RKF, CH.LT wł.Anna Szulc
2.Chart rosyjski borzoj - TUŁA BUŁATOWNA Contra Lage wł. Andrzej Zembowicz
3.Owczarek australijski(typ amerykański) - Myriad Y'ALL RIGHT SMART CH.PL, MŁ.CH.PL, wł.Urszula Charytonik
4.Jamnik długowłosy standardowy - CARMEN Słodki Urwis CH.PL, CH.RUS, MŁ.CH.PL. wł.Dagmara Oraczewska

Niedziela 8.12.2013 Najpiękniejszy Pies Ras Użytkowych
sędzia Elżbieta Chwalibóg
1.Alaskan Malamute - BACHMAT Katiyana (FCI) INT.CH, CH.PL. wł.Piotr Owidzki, Anita Owidzka
2.Owczarek niemiecki krótkowłosy - ROTKAPPCHEN ZUR WORRINGER RHEINAUE wł.Monika Sczepaniak
3.Cocker spaniel angielski - Bleper's (FCI) SALT'N PEPA wł.Katarzyna Szyffer

Niedziela 8.12.2013 Najpiękniejszy Pies Oddziału Legionowo
sędzia Adam Ostrowski
1.Labrador Retriever - HIGH IN SALT OF Molto Bene (FCI) MŁ.CH.PL. wł. Anna Gruza, Arkadiusz Gruza

Niedziela 8.12.2013 BOG Grupa I
sędzia Anna Kochan
1.Owczarek szetlandzki - Moorwood CARIBBEAN BLUE FLASH INT.CH, CH.PL, CH.LT, MŁCH.PL. wł. Anna Szulc
2.Bearded Collie - Double Scotch Black Rosalinda INT.CH. wł.Paweł Dłóciok
3.Weish Corgi Pembroke - Mapleleaf WISUS THE KNIGHT IN BLACK MŁ.CH.PL, CH.PL. wł.Anna Redlicka, Anna Mejer
4.Owczarek belgijski Groenendael - CALLISTO DE RANCHO JEREZ CH.PL. wł.Renata i Adam Sadowscy

Niedziela 8.12.2013 BOG Grupa III
sędzia Elżbieta Chwalibóg
1.Terier szkocki - GIOIA DI VIVERE DELLA Quattrocento INT.CH. Wł.Radek Wysocki
2.West Highland Terrier - NONI GESLANDER wł.Tomasz Misiukiewicz
3.Yorkshire Terrier - Ocean GREENPEACE CH.PL. wł.Aleksandra Dobrut
4.Kerry Blue Terrier - BLUE BOY Beclau wł.Eliza Tomczak

Niedziela 8.12.2013 BOG Grupa IV
sędzia Adam Ostrowski
1.Jamnik długowłosy standardowy - MARRICONE HOKUS POKUS z Perłowej Dagi Dog wł.Katarzyna Pieńkus-Jarząbkowska
2.Jamnik szorstkowłosy miniaturowy - AMIDALA PADME Kalokagathia wł.Maria Chodnicka

Niedziela 8.12.2013 BOG Grupa v
sędzia Elżbieta Augustyniak
1.Siberian Husky - Zaltana TWILIHGT ECLIPSE wł.Agnieszka Duszak, Mary Luise Franklyn
2.Chow Chow - BARON GASTON ARMANJAK de Sun Vit MŁ.CH.PL. wł.Ewa Nowak
3.Spic miniaturowy - MAJKI Wspólny Dom wł.Anna Tomczyk
4.Akita - SHOGO SAN UTAU INU wł.Sylwia Paszkiewicz-Zielińska

 

Niedziela 8.12.2013 BOG Grupa VIII
sędzia Mirosław Olejnik
1.Labrador Retriever - HIGH IN SALT OF Molto Bene (FCI) MŁ.CH.PL. wł. Anna Gruza, Arkadiusz Gruza
2.Cocker spaniel angielski - DREAM BY MINE Perfekt Partner MŁ.CH.PL. wł.Katarzyna Piechocka
3.Cocker spaniel amerykański - FULL OF LUCK Green Place of Poland wł.Beata Królak
4.Golden Retriever - BA-BA-RE-BOP Oligarchia (FCI) wł.Tomasz Krakowiak

 

Niedziela 8.12.2013 BOG Grupa X
sędzia Elżbieta Augustyniak
1.Greyhound - ESTET CLASSIC BREEZY CH.RUS. wł.Elena Fedorowa
2.Whippet - HOTCHPOTCH Tylko Ty wł.Piotr Kontraktowicz
3.Chart perski - Arabica (FCI) BASANTI MŁ.CH.PL. wł.Diana Andrysiak
4.Chart rosyjski borzoj - OLIGARCHIA HIACYNTOWNA Contra Lege wł.Andrzej Zembowicz

 

Niedziela 8.12.2013 BIS
sędzia Magdalena Kozłowska
1.Terier szkocki - GIOIA DI VIVERE DELLA Quattrocento INT.CH. Wł.Radek Wysocki
2.Siberian Husky - Zaltana TWILIHGT ECLIPSE wł.Agnieszka Duszak, Mary Luise Franklyn
3..Owczarek szetlandzki - Moorwood CARIBBEAN BLUE FLASH IN.CH, CH.PL, CH.LT, MŁ.CH.PL. wł.Anna Szulc
4.Greyhound - ESTET CLASSIC BREEZY CH.RUS. wł.Elena Fedorowa

   Sobota 7.12.2013 BOG Grupa II

sędzia Jadwiga Nicewicz
1.Tosa - BORA znad Brzegu Świdra MŁ.CH.PL, MŁ.ZW.LT, MŁ.ZW.KL,A'12, MŁ.ZW.KL.PL. wł. Robert Dziwota, Tadeusz Stoczewski
2.Sznaucer olbrzym czarny - AGAT Wyższa Sfora MŁ.CH.PL. wł. Monika Szczygieł
3.Owczarek środkowoazjatycki - HABAR wł. Marek Adamiak
4.Sznaucer miniaturowy pieprz i sól - ETOPIRYNA Tostom INT.CH, MŁ.CH.PL, CH.PL-SK-LIT,ZW.KL wł. Grażyna Mikołajczyk