Reklama

Oddział w Legionowie

Oddział w Legionowie

Oddział

JUŻ jest dostępna w oddziale książka

100 lat Kynologii w Wolnej Polsce, jej koszt to 100,00 zł- 

Książka ma formę albumu w języku polskim i angielskim, jest bogato ilustrowana. 

 
Informacja

Zarząd Oddziału informuje członków oddziału Legionowo, iż została zakupiona umowa sprzedaży psa niehodowlanego oraz psa hodowlanego sporządzona przez Kancelarię Prawa Kynologicznego adwokat Agnieszki Łyp – Chmielewskiej. Umowy są dostępne w Biurze Oddziału po podpisaniu oświadczenia o nieudostępnianiu ww umów osobom trzecim.

Do Pobrania Oświadczenie 

 
Pani Elwira Gmitrzuk

Pani Elwira Gmitrzuk – Zientarska jest członkiem naszego oddziału ZKwP.

Fotografowanie to moje hobby. Zawód mam zupełnie inny i odległy od fotografowania. Fotografuję w zasadzie tylko psy. Jestem właścicielką hodowli Mastiffów tybetańskich o nazwie „White Meadow”FCI. Ukończyłam szereg kursów z fotografii, głównie głównie w Akademii Canona oraz warsztaty u znanych artystów fotografów zajmujących się fotografią zwierząt, między innymi u Malwiny Przysowy, Edyty Ossowskiej, Tomasza Stankiewicza, a ostatnio Alicji Zmysłowskiej. https://www.Instagram.com/gmitrzukzietarska/

Zapraszam chętnych do sesji zdjęciowych psów i szczeniąt z oddziału w Legionowie tel; 603 800 701

Szczegóły proszę uzgodnić pod podanym numerem telefonu.

 
czerwona strefa

Z powodu pandemii Wystawa grudniowa jest odwołana.

 

W związku z wprowadzeniem przez władze państwowe czerwonej strefy w powiecie legionowskim Zarząd Oddziału podjął decyzję o zawieszeniu dyżurów kierowników sekcji oraz wykonywaniu przeglądów miotów.

Wydawanie metryk będzie następowało zgodnie z wytycznymi Zarządu Głównego z dn.25.03.2020 (metryki wydawane są na podstawie wniosku wypełnionego przez hodowcę i przesłanego do oddziału).

Biuro oddziału pozostaje otwarte dla interesantów z zachowaniem szczególnych środków ostrożności - w biurze może przebywać tylko jedna osoba i ma obowiązek noszenia maseczki.

Powyższe ustalenia obowiązują do czasu zniesienia obostrzeń.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL