Reklama

Oddział w Legionowie

Oddział w Legionowie

  Informujemy : 

 

ZGŁOSZENIA ZAMKNIĘTE

 

Zgodnie z uchwałą nr. 3 z dnia 08.01.2020r. Zarządu Oddziału ZKwP w Legionowie została wprowadzona opłata za przegląd jednego miotu w wysokości 15 PLN (piętnaście złoty).

 

 Rozpatrywanie podań do OKH odbywa się wyłącznie na posiedzeniach w 1.i 3. czwartek miesiąca


 WAŻNE !

Zgodnie z uchwałą zarządu ZKwP O/Legionowo koszty dojazdu na przegląd miotu ponosi hodowca. Dojazd liczony jest od siedziby oddziału do hodowli i z powrotem, a stawka kilometrowa zgodna z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury (Dz.U.z 2002r,nr.27,poz 271 ze zm)

 

Zgodnie z uchwałą nr 8 z dnia 02.08.2017r. Zarządu Oddziału w Legionowie metryki będą wydawane najwcześniej po siedmiu dniach od złożenia wszystkich wymaganych dokumentów w sekretariacie oddziału.

 

Uwaga!

   Ze względu na zakończoną kadencję Zarządu  ZKwP O/Legionowo i wyborem nowego, wszystkie stałe zgody na przegląd miotu poza oddziałem straciły ważnośćHodowcy którzy są zainteresowani otrzymaniem dalszej zgody na przegląd miotu poza oddziałem muszą złożyć odpowiedni wniosek do OKH.

 

Deklaracje członkowskie kandydaci na nowych członków ZKwP oraz z przeniesienia składają osobiście w sekretariacie oddziału i podpisują w obecności pracownika biura.


Do Pobrania Nowe

Zgłoszenie Miotu

DEKLARACJA CZŁONKOWSKA

WNIOSEK DO ODDZIAŁOWEJ KOMISJI HODOWLANEJ


 

 

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Legionowie

ul. Jagiellońska 20                       05-120 Legionowo, 

tel./fax 22 784 27 66

legionowo@zkwp-legionowo.pl

Biuro czynne:

 
poniedziałek 10.00-13.00
wtorek
10.00-13.00
środa  13.00-18.00
czwartek  16.00-20.00
 

 
Reklama

Plan sędziowania Klubowej Wystawy

Konkurencje Finałowe Wystawa Klubowa

Obsada Sędziowska Klubowej Wystawa Psów Rasowych

Spis Wystawców Klubowej Wystawa Psów Rasowych

 

 

 

UWAGA ZMIANA SĘDZIÓW

 

Trudna sytuacja związana z panującą pandemią koronawirusa nie pozwala nam niestety gościć na naszych wystawach 3-4 października zaproszonych sędziów zagranicznych. Obowiązujące zarówno w Polsce, jak i w innych krajach obostrzenia w podróżach oraz kwarantanna dla obywateli spoza UE w Polsce oraz dla podróżujących z Polski na Litwę spowodowała, że zmuszeni byliśmy podjąć jedyną zdroworozsądkową decyzję i dokonać zmian w obsadzie sędziowskiej. Robimy to na miesiąc przed wystawą, bo uważamy że jest to ostateczny termin kiedy wystawcy powinni dowiedzieć się o zmianie sędziów, a organizatorzy mogli dopasować się do nowej rzeczywistości. Pragniemy podkreślić, że sędziowie zagraniczni byli z nami w stałym kontakcie i w gotowości do przyjazdu, jednak po ostatecznych konsultacjach ze Strażą Graniczną RP i analizie sytuacji w ich krajach, wspólnie podjęliśmy decyzję o braku możliwości ich przyjazdu do Polski. W tym miejscu gorąco dziękujemy Rade Vesic, Viktoras Avtusko i Aleksander Soroko za gotowość przyjazdu i już dzisiaj zapraszamy na nasze wystawy w przyszłości.

 

Obsada Sędziowska 45 Krajowa Wystawa Psów Rasowych

03-04 Październik 2020 

Więcej…
 

45 Krajowa Wystawa Psów Rasowych 

W Nowym Dworze Mazowieckim

TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ 23.09.2020 (do północy) 

3-4 Październik 2020 

SOBOTA - I,V,VI,X,rasy nieuznane 

NIEDZIELA : II,III,IV,VII,VIII,IX

STATYSTKI

Więcej…
 

Zarząd Oddziału w Legionowie ustalił datę Przeglądu Kwalifikującego do Hodowli w trakcie trwania pandemii wywołanej koronawirusem  SARS-CoV-2 na 21.09.2020  (tj. poniedziałek) godzina 17:00Przegląd poprowadzi Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Pan Piotr Król.

Przegląd odbędzie się w siedzibie Oddziału w wyznaczonych godzinach. Opłatę za Przegląd można uiścić przelewem bankowym (wpłata na koncie musi wpłynąć najpóźniej 18.09.2020 (tj. piątek) lub gotówką w dniu Przeglądu. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do wypełnienia stosownego wniosku (link poniżej)

Zarząd Oddziału w Legionowie w porozumieniu z Zarządem Głównym i Główną Komisją Hodowlaną, z uwagi na epidemię SARS-CoV-2 przedstawia następujące procedury obowiązujące w ZKwP

- Wnioski można przesyłać drogą mailową ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub tradycyjną pocztą.

- Zgodnie z uchwałą Zarządu Oddział Legionowo z dnia 30 kwietnia 2020 r. koszt przesyłki wynosi 10,- zł.. Należy tę kwotę doliczyć do opłaty związanej z realizacją danego wniosku.

- Psy uczestniczą w przeglądach organizowanych w oddziałach , w których są zarejestrowane. Na przegląd poza oddziałem wyraża zgodę OKH macierzystego oddziału właściciela psa. 

DO POBRANIA:

wniosek o tymczasowe uprawnienia hodowlane

wniosek o przegląd hodowlany

wniosek o warunek hodowlany

 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
Joomla extensions by Siteground Hosting